سارق ۵۰ خودرو دستگیر شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سارق ۵۰ خودرو دستگیر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: چندی پیش کارمند یک شرکت تجهیزات ورزشی اقدام به کلاهبرداری ۱۵۰ میلیارد ریالی از صاحب شرکت کرده بود که شناسایی و دستگیر شد.
محمدکریم بیات امروز در گفت وگو با خبرگزاری فارس در کرج، گفت: یک کلاهبردار که در قالب کارمند یک شرکت تجهیزات ورزشی اقدام به کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

وی بابیان اینکه مبلغ این کلاهبرداری ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: این شخص اقدام به انعقاد قرارداد با دو شرکت خارجی کرده که میزان ۱۵۰ میلیارد ریال از حساب شرکت را به این معامله اختصاص داده است.

جانشین نیروی انتظامی البرز تصریح کرد: ادامه فعالیت این فرد با سوءاستفاده از مدیریت شرکت همراه بوده که با سندسازی و جعل اسناد قصد خروج از کشور را داشته است.

بیات در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: در ادامه فعالیت های شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی یک سارق خودرو و تجهیزات اتومبیل هم که مرتکب ۵۴ فقره سرقت شده بود دستگیر شد.

جانشین نیروی انتظامی البرز بیان داشت: این شخص پس از استفاده از عابر بانک سرقتی و دریافت ۲۰۰ میلیون ریال وجه نقد مورد تعقیب مأموران پلیس قرار گرفت و با استفاده از دوربین های مداربسته شناسایی و دستگیر شد.

بیات خاطرنشان کرد: شخص دستگیرشده در بازجویی های انجام شده اعلام کرده است که تاکنون چهار مورد سرقت تجهیزات خودرو و ۵۰ فقره سرقت اتومبیل را انجام داده است.
.

منبع :

سارق ۵۰ خودرو دستگیر شد

سارق ۵۰ خودرو دستگیر شد گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات