عملیات ویژه ارتش سوریه در دیرالزور ضد داعش -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عملیات ویژه ارتش سوریه در دیرالزور ضد داعش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تداوم عملیات ارتش سوریه ضد داعش در دیرالزور، بمباران مواضع جبهه النصره در حومه حماه و ادلب و آتش سنگین نیروهای سوری و متحدانش ضد هیئت التحریر الشام از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.
ارتش سوریه و متحدانش به عملیات در حومه دیرالزور ادامه می دهند و موفق شدند طی عملیاتی منحصر به فرد از سمت المریعیه به کرانه شرقی رود فرات برسند و بر روستای مراط و بخشهایی از شهرک خشام در حومه شرقی دیرالزور مسلط شوند و شماری از داعشی ها را به هلاکت برسانند و برخی دیگر را زخمی کنند.

این در حالی است که داعشی های خارجی به همراه خانواده هایشان از مناطق تحت اشغال خود در شهر دیرالزور به حومه شرقی دیرالزور به دلایل نامعلوم رفته اند.

جنگنده های سوری مواضع جبهه النصره و گروههای مرتبط با آنرا در اللطامنه در حومه شمالی حماه و در التمانعه و خان شیخون در حومه جنوبی ادلب هدف قرار داد.

از سوی دیگر تک تیراندازان گروههای مسلح یک جوان ساکن شهرک شیعه نشین محاصره شده الفوعه در حومه شمالی ادلب را زخمی کردند.

در حومه حماه ارتش سوریه روستای المعضیمه در جنوب شهرک عقیربات را بازپس گرفتند و شماری از داعشی ها را به هلاکت رساند و برخی دیگر را زخمی کرد.

ارتش سوریه یورش هیئت تحریر الشام و گروههای هم پیاله با آن را در حومه شمالی حماه دفع کرد و شدت آتش ارتش سوریه و متحدانش به اندازه ای بود که گروههای مذکور نتوانستند کشته و زخمی های خود را از میدان جنگ خارج کنند.

هیئت تحریر الشام با حزب الترکستانی عملیات موسوم به «یا عبادالله اثبتوا» را ضد مواضع ارتش سوریه آغاز کرده بود.

در شمال و شمال شرق حماه نیز جنگنده های ارتش سوریه مواضع جبهه النصره و هم پیاله های آن را در عطشان، سکیک، ام حارتین، مورک، کفرزیتا هدف قرار دادند.

از سوی دیگر ارتش سوریه و متحدانش بر روستای الشلیشات در سلسله جبال الشومریه در حومه شرقی حمص مسلط شدند و شماری از داعشی ها را به هلاکت رساندند.
.

منبع :

عملیات ویژه ارتش سوریه در دیرالزور ضد داعش

عملیات ویژه ارتش سوریه در دیرالزور ضد داعش گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات