۴۱ کشته در حمله جنگده های عربستان به یمن -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۴۱ کشته در حمله جنگده های عربستان به یمن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تعداد شهدای حملات هوایی ائتلاف سعودی به مهمانسرایی در منطقه ارحب و پست های امنیتی اطراف صنعا در بامداد امروز چهارشنبه، به ۴۱ شهید و دهها زخمی رسید، این در حالی است که جنگنده های ائتلاف همچنان به بمباران پایتخت ادامه می دهند.
سایت یمنی "المسیره" به نقل از خبرنگار خود نوشت: گروههای امداد تاکنون جسد ۳۵ شهید را از زیر آوار به بیرون کشیدند. احتمال می رود که تعداد قربانیان افزایش یابد و تیم های امداد همچنان به تلاش خود برای بیرون آوردن اجساد قربانیان ادامه می دهند.

این در حالی است که یک منبع امنیتی نیز تاکید کرد که تعداد قربانیان حملات ائتلاف سعودی به پستهای امنیتی در مناطق ریمه حمید، سیان، قاع القیضی و خیابان المائه در سنحان در جنوب پایتخت به ۶ شهید و ۱۵ مجروح رسید.

جنگنده های متجاوزان صبح امروز ۷ بار اطراف صنعا را بمباران کردند که دو حمله به منطقه الصباح و عصر، سه حمله به منطقه ضروان در همدان و دو حمله به خولان الطیال صورت گرفت.

آمار اولیه حملات امروز ائتلاف سعودی به مهمانسرای لوکنده در روستای بیت العذری در منطقه ارحب در استان صنعا حاکی از شهادت ۳۰ غیرنظامی بود.  یک منبع امنیتی نیز پیش از این تاکید کرد که جنگنده های متجاوزان ۴ بار ایستهای امنیتی در ورودی های جنوب صنعا در ریمه حمید، سیان، قاع القیضی و خیابان المائه را هدف قرار دادند که به شهادت دو نفر و زخمی شدن بیش از ده نفر انجامید.
.

منبع :

۴۱ کشته در حمله جنگده های عربستان به یمن

۴۱ کشته در حمله جنگده های عربستان به یمن گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات