حمایت معاون اول رییس جمهور از وزیر اقتصاد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حمایت معاون اول رییس جمهور از وزیر اقتصاد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: معاون اول رییس جمهور گفت:قرارداد هشت میلیارد یورویی بانک کره ای با وزارت اقتصاد ایران فردا امضا می شود.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در مراسم تودیع طیب نیا و معارفه کرباسیان گفت: طیب نیا یک انسان دانشمند، صاحب نظر، پر کار و پاک دست است و دولت در جای مناسب از خدمات ایشان استفاده خواهد کرد. کرباسیان مدیری بسیار توانا و موفق است که سابقه درخشان، هم در حوزه نظر و هم در حوزه عمل دارد و هر کجا که بوده کارنامه خوبی داشته است.

او ادامه داد:ما مسایل اقتصادی را اصلی ترین چالش کشور دانسته ایم و کانون مسئولیت هدایت اقتصاد هم وزارت اقتصاد است که باید در ساماندهی مسایل اقتصادی تلاش کند و هم نظر نخبگان را هم دریافت کند؛ پس تصمیمات باید از خرد جمعی پیروی کند.  

جهانگیری اظهار کرد: بودجه ۹۵ درمالیات ۱۱۴ هزار ملیارد تومان است. اسزمان مالیات توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. گمرک نیز در دولت یازدهم خوش درخشیده و زمان ترخیص به یک روز کاهش یافته و ان سازمان توانسته تحول ایجاد کند.

معاون اول رییس جمهوری گفت:اید دانست که بانک مرکزی هم در این بین نقش کمرنگی ندارد، چراکه سیاست های خود را در پیش گرفته و این امر می تواند در اقتصاد نقش مهمی داشته باشد.

او عنوان کرد:اگر وزارت اقتصاد به خوبی حرکت کند حتی اگر وزارتخانه های دیگر دچار چالش باشند اقتصاد ایران به تحرک درخواهد آمد.بد است زمانی یک فرد بیکار است آن را به عضو هیات مدیره بنگاه های بزرگ تحمیل کنیم در حالیکه در ستاد اقتصاد مقاومتی مصوب کردیم که انتصابات در بنگاه های دولتی با شیوه خاصی صورت بگیرد و با نظارت باشد.

جهانگیری افزود: قرارداد هشت میلیارد یورویی بانک کره ای با وزارت اقتصاد ایران فردا امضا می شود.
.

منبع :

حمایت معاون اول رییس جمهور از وزیر اقتصاد

حمایت معاون اول رییس جمهور از وزیر اقتصاد گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات