.

ترکیب پرسپولیس برابر الاهلی با یک سورپرایز -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ترکیب پرسپولیس برابر الاهلی با یک سورپرایز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: برانکو ایوانکوویچ بعد از عبور از لخویا، اکنون الاهلی عربستان را روبروی خود می بیند تا یک گام دیگر به فینال لیگ قهرمانان آسیا نزدیک شود.
به گزارش تابناک، برانکو ایوانکوویچ برای این دیدار تنها سیدجلال حسینی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و با برطرف شدن مشکل کمال کامیابی نیا او نیز در شانس رقابت برای حضور در ترکیب اصلی قرار گرفته و مشکل مصدومیت حسین ماهینی نیز برطرف شده است. با این حال برانکو کمال را روی نیمکت نشاند که این موضوع جای بسی تعجب دارد.
  
ترکیب پرسپولیس مقابل الاهلی:
علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی.

همچنین ترکیب الاهلی برای بازی مقابل پرسپولیس هم به این صورت است: محمد العویس، موتاز هوساوی، محمد الفتیل، سعید المولد، شیفو، کلود امیر، تیسیر الجسام، لئوناردو، حسین المقوی، صالح جمان العمری و عمر السوما به میدان می رود.

.

منبع :

ترکیب پرسپولیس برابر الاهلی با یک سورپرایز

ترکیب پرسپولیس برابر الاهلی با یک سورپرایز گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران
تبلیغات