دمای هوای کشور افزایش می یابد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دمای هوای کشور افزایش می یابد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه موج بارشی رفته رفته از کشور خارج می شود، گفت: در سه روز آتی فقط ارتفاعات البرز مرکزی، زاگرس مرکزی و بوشهر با رگبار پراکنده و وزش باد مواجه خواهند شد و دمای هوای اکثر نقاط افزایش می یابد.
احد وظیفه در گفت وگو با تسنیم درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: موج بارشی که در روزهای گذشته بخشهایی از شمال و شمال غرب کشورمان را تحت تاثیر قرار داده بود، در ساعات آتی نیز به طور خفیف تر بخشهایی از کشورمان را در برمی گیرد و رفته رفته خارج خواهد شد.

وی ادامه داد: طی سه روز آینده در ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد موقتی به وقوع می پیوندد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در عصر و شامگاه روزهای دوشنبه و سه شنبه نیز بخشهایی از زاگرس مرکزی و شمال بوشهر با افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعد و برق مواجه خواهند شد.

به گفته وظیفه، غالب نقاط کشور در روزهای آتی با افزایش دما مواجه خواهند شد و هوای گرم تا اواخر روز چهارشنبه در اکثر مناطق ماندگار خواهد بود.

وی، شهرکرد با ۱۲ درجه بالای صفر را خنک ترین و اهواز با ۴۹ درجه بالای صفر را گرم ترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران نیز امروز در گرم ترین لحظات به ۳۵ درجه بالای صفر رسید.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه آسمان تهران طی ساعات آتی صاف همراه با وزش باد موقتی خواهد بود، اظهار کرد: دمای هوای استان تهران نیز طی ۴۸ ساعت آتی دو درجه گرم تر خواهد شد.
.

منبع :

دمای هوای کشور افزایش می یابد

دمای هوای کشور افزایش می یابد گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات