فرمانده جدید ارتش منصوب شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فرمانده جدید ارتش منصوب شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا، در احکام جداگانه ای امیر سرلشکر عطاءالله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و امیر سرلشکر سیّد عبدالرّحیم موسوی را با ارتقاء به درجه ی سرلشکری به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا، در احکام جداگانه ای امیر سرلشکر عطاءالله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و امیر سرلشکر سیّد عبدالرّحیم موسوی را با ارتقاء به درجه ی سرلشکری به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
  
متن احکام فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
امیر سرلشکر عطاءالله صالحی
با قدردانی از خدمات خالصانه شما در فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران، بنا به پیشنهاد رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، جنابعالی را که از سوابق و تجارب ارزشمندی در حوزه های فرماندهی و ستادی برخوردار می باشید به سِمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح منصوب می کنم.
از زحمات و تلاشهای امیر سرتیپ سیّد عبدالرّحیم موسوی در این مسئولیت قدردانی می کنم. توفیق همگان را از خداوند متعال مسئلت دارم.
سیّد علی خامنه ای
۳۰ مرداد ۱۳۹۶

بسم الله الرّحمن الرّحیم
امیر سرتیپ سیّد عبدالرّحیم موسوی
نظر به تعهد و شایستگی و تجارب، شما را با ارتقاء به درجه سرلشکری به سِمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم.
با توجه به ذخیره ی عظیم نیروی انسانی کارآمد و مؤمن ارتش و تجربیات دوران دفاع مقدّس و پس از آن، انتظار می رود در دوران فرماندهی شما با رویکرد تحولی و انقلابی، ارتقاء توان و آمادگی های رزمی و تعالی معنوی و بصیرتی و تأمین نیازهای معیشتی و هم افزایی با سایر نیروهای مسلح، شتاب گیرد و مجموعه آجا به نصاب شایسته تر برسد.
از تلاش های خالصانه و ارزشمند امیر سرلشکر عطاءالله صالحی در طول خدمت تشکر و قدردانی می کنم و توفیق همگان را از خداوند متعال مسئلت دارم.
سیّد علی خامنه ای
۳۰ مرداد ۱۳۹۶
.

منبع :

فرمانده جدید ارتش منصوب شد

فرمانده جدید ارتش منصوب شد گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات