حکم جالب برای شکارچی کبک -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حکم جالب برای شکارچی کبک ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از صدور حکم جالب دستگاه قضایی برای یک شکارچی زنده گیر کبک در منطقه حفاظت شده دنا خبر داد و گفت: طبق این حکم شکارچی باید طی ۶ ماه یک مقاله علمی با موضع پرنده شناسی تدوین کند.
سید اسدالله هاشمی اظهار داشت: نگارش مقاله علمی با موضع پرنده شناسی جایگزین ۹۱ روز حبس تعزیری شکارچی زنده گیر کبک شده است.

وی عنوان کرد: ماموران محیط زیست فرودین ماه امسال حین گشت و کنترل منطقه حفاظت شده و پارک ملی دنا یک شکارچی زندهگیر کبک وحشی رادر حوزه استحفاظی شهرستان سمیرم استان اصفهان شناسایی و بعد از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی شهرستان سمیرم معرفی کردند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه لانه کبک توسط فرد متخلف تخریب شده بود، ابراز کرد: محیط بانان رد بررسی کوله پشتی این شکارچی غیر مجاز ۱۸۸ عدد تخم کبک نیز کشف کردند.

هاشمی ادامه داد: دادرس علی البدل دادگاه کیفری دوم شهرستان سمیرم متهم را به نگارش یک مقاله علمی با موضوع بررسی اقدام مقتن درحمایت از پرندگان زیست بوم زاگرس طی مهلت شش ماه و ارائه آن جهت انتشار در نشریه پژوهشی معاونت آموزش دادگستری استان اصفهان به عنوان مجازات جایگزین ۹۱ روز حبس تعزیری صادر و اعلام کرد./تسنیم
.

منبع :

حکم جالب برای شکارچی کبک

حکم جالب برای شکارچی کبک گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات