آمریکا «حزب المجاهدین» را تروریستی اعلام کرد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آمریکا «حزب المجاهدین» را تروریستی اعلام کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: واشنگتن در ادامه دشمنی هدفمند خود با کشورهای اسلامی و مسلمانان این بار گروه آزادی خواه «حزب المجاهدین» کشمیر را تروریستی اعلام کرد.
وزارت خزانه داری آمریکا در اقدامی قابل پیش بینی و درحالی که یک ماه از تروریست خواندن «سید صلاح الدین» می گذرد گروه آزادیخواه «حزب المجاهدین» را در فهرست گروه های تروریستی قرار داد.

گزارش ها حاکی است تمام اموال حزب المجاهدین در آمریکا بلوکه شده و اتباع آمریکایی اجازه هیچ گونه داد و ستدی با این حزب را ندارند. 

علاوه بر این فروش هر نوع جنگ افزار به حزب المجاهدین ممنوع اعلام شده است و آمریکا از کشورهای مختلف خواسته تا این گروه را تحریم کنند. 

پیش از این و در جریان سفر مودی نخست وزیر هند به آمریکا، ترامپ، «سید صلاح الدین» رهبر حزب المجاهدین را تروریست اعلام کرده بود.

در پاسخ به تحریمهای تازه آمریکا  سید صلاح الدین اعلام کرد: این تحریم ها مانع ظلم ستیزی ما نمی شود، ما حرکات آزدیخواهانه خود را ادامه خواهیم داد.

حزب المجاهدین ۲۸ سال است برای آزادی کشمیر از چنگ هند تلاش می کند و بارها دست به عملیات های مختلف نظامی زده است.

این در حالی است که هند به منظور مبارزه با گروه های آزادیخواه و مسلمانان مظلوم کشمیری ۷۰۰ هزار نظامی خود را راهی این منطقه حساس کرده است. 

بسیاری از کارشناسان معتقدند تفاوتی بین کشمیر و فلسطین موجود نیست و ظلمی که ارتش رژیم صهونیستی بر مردم فلسطین انجام می دهد، ارتش هند بر مسلمانان کشمیری انجام می دهد . هند طی سه دهه ۶۸ هزار مسلمان کشمیری را کشته و باعث مفقود الاثر شدن ۱۰هزار نفر دیگر شده است.
.

منبع :

آمریکا «حزب المجاهدین» را تروریستی اعلام کرد

آمریکا «حزب المجاهدین» را تروریستی اعلام کرد گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات