.

پاسخ رسول خادم به نتانیاهو -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پاسخ رسول خادم به نتانیاهو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: در پی پیام ویدئویی نخست وزیر رژیم صهیونیستی، رئیس فدراسیون کشتی ایران پیامی را منتشر کرد.
متن پاسخ رسول خادم به نتانیاهو به این شرح است: «ساعتی قبل برخی رسانه ها به انتشار پیامی از سوی شما درباره قهرمان ملی ایران، علیرضا کریمی، اقدام کردند. تعجب کردم  از اینکه پس از سال ها دشمنی با ملت بزرگ ایران، هنوز مردم ایران را نشناخته اید.
این درست است که مردم ما به قهرمانان ملی خود عشق می ورزند و با پیروزی های آنها پیروز می شوند و با شکست آنها شکست می خورند. این درست است که همه مردم ما مشتاقانه منتظر کسب مدال طلا از سوی کاپیتان تیم ملی امید کشورشان در مسابقات جهانی امید بوده اند. اما یک چیز را فراموش نکنید: مردم ایران در ارتباط با یک موضوع همدل و همفکر بوده و هستند و آن این است که شما و همفکرانتان دشمن بزرگ سرزمین ایران هستید.
به گزارش آکاایران: ما مردمی هستیم که با تمام تفاوت افکار و سلیقه ها، در زمان خود، نشان داده ایم که در برابر دشمن خاک، سرزمین و ملتمان  یکپارچه و در کناریکدیگریم. هزاران علیرضا کریمی که در راه دفاع از خاک و ناموس سرزمین ایران جان خود را تقدیم کرده اند، گواه این مدعا هستند. گمان نکنید که در این فضا، آبی گل آلود است و قرار است از آن ماهی برای خود صید کنید.
همیشه به یاد داشته باشید که مردم ما از همه اقوام، افکار، ادیان، مذاهب و سلیقه ها در برابر دشمن خود، یک پیکر واحد هستند.
رسول خادم
عضو کوچکی از خانواده بزرگ کشتی ایران»
.

منبع :

پاسخ رسول خادم به نتانیاهو

پاسخ رسول خادم به نتانیاهو گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات