.

عذر خواهی نجفی از اعضای شورا در پی تنش در جلسه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عذر خواهی نجفی از اعضای شورا در پی تنش در جلسه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به تنشی که روز گذشته در جلسه اعضای شورای شهر تهران با شهردار تهران پیش آمد، گفت: اینگونه مسائل طبیعی است ضمن اینکه در پایان جلسه شهردار تهران و اعضا از یکدیگر عذر خواهی کردند.
محمد علیخانی ضمن اشاره به تنش روز گذشته شهردار تهران و برخی از اعضای شورای شهر تهران،اظهار کرد: این جلسه طبق روال همیشه آغاز شد و در ادامه مواردی مطرح شد و در نهایت موضوعی مطرح شد که منجر به گلایه اعضا شد.

وی گفت: چون این جلسات به صورت غیر رسمی برگزار می شود قاعدتا موضوعات زیادی مطرح می شود و مدیران شهری با یکدیگر بحث های طلبگی می کنند و هم اینست که این جلسات نتیجه داشته باشد.

به گزارش آکاایران: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران ادامه داد: در این جلسه تنشی بین شهردار تهران و اعضا پیش آمده که البته طبیعی بود و در ادامه نیز از یکدیگر عذرخواهی کردند.

علیخانی بیان کرد: این جلسات در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد چرا که بسیاری از مسائل در همین جلسات حل و فصل می شود.

 

.

منبع :

عذر خواهی نجفی از اعضای شورا در پی تنش در جلسه

عذر خواهی نجفی از اعضای شورا در پی تنش در جلسه گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات