.

سرگردانی مردم استان کرمان به دلیل زلزله شب گذشته -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرگردانی مردم استان کرمان به دلیل زلزله شب گذشته ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نماینده سیرجان با اشاره به زلزله شب گذشته استان کرمان، گفت که شب گذشته یک میلیون نفر از مردم در خیابان ها به دلیل ترس شب را به صبح رساندند و متاسفانه علیرغم قطعی آنتن دهی تلفن های همراه، وزیر ارتباطات اعتنایی به این وضعیت نکرده است.
شهباز حسن پور در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس در تذکری با اشاره به زلزله شب گذشته کرمان، گفت: از دیشب تا الان ۲۰ بار استان کرمان لرزیده است و به دلیل آن مردم در سرمای زیر صفر تا صبح در خیابان ها به سر بردند، زلزله های متعددی که بعضا بالای شش ریشتر هم بوده است.
وی افزود: در این شرایط متاسفانه تاکنون هیچ یک از وزرای دولت به منطقه کرمان نیامدند. دیروز یک ساعت تمام ارتباطات این استان قطع شد، آقای استاندار با وزیر تماس گرفت و وزیر به جای اعزام تیمی به منطقه برای بررسی اوضاع با بی اعتنایی پاسخ استاندار را داد.
به گزارش آکاایران: نماینده سیرجان در مجلس گفت که لازم است در این شرایط هیاتی از کمیسیون های بهداشت، برنامه و عمران به منطقه سفر کنند چون بدترین وضعیت برای مردم ترس و اضطراب است. باید قبل از رخ دادن اتفاقی پیشگیری های لازم صورت گیرد.
مسعود پزشکیان رییس جلسه در پاسخ به این تذکر، گفت: قطعا باید کمیسیون های مربوطه برای بررسی حوزه منطقه زلزله زده کرمان در این مناطق حضور پیدا کنند. عدم توجه دولت نیز قابل قبول نیست، دولت باید مشکلات مردم را مورد رسیدگی قرار دهد.
.

منبع :

سرگردانی مردم استان کرمان به دلیل زلزله شب گذشته

سرگردانی مردم استان کرمان به دلیل زلزله شب گذشته گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات