.

مدارس کرمان چهارشنبه تعطیل است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدارس کرمان چهارشنبه تعطیل است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: فردا ۲۲ آذرماه مدارس نواحی یک و دو شهر کرمان، راور، بخش چترود و زرند تعطیل اعلام می شود.
محمد محسن بیگی در جلسه ستاد بحران استان کرمان از تاثیر آموزش های زلزله در قالب مانور در گذشته گفت و افزود: بسیاری از دانش آموزان مدارس ما در پناهگاه های داخل کلاس ها رفته اند و همچنین در هنگام خروج دانش آموزان نیز هیچ مشکلی رخ نداده است.
وی با بیان این مطلب که برخی از مدارس در زرند و راور دچار آسیب شده اند، عنوان کرد: در مجموع در مدارس ما مشکل خاصی وجود نداشته است.
به گزارش آکاایران: مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان عنوان کرد: ۴ مدرسه شهر کرمان را در پس لرزه ها و زلزله قبلی به دلیل نداشتن استحکام لازم تعطیل کرده ایم و دانش آموزان این مدارس را به مدارس دیگر منتقل کرده ایم لذا اکنون ۷ مدرسه در کرمان دو شیفت هستند.
وی اظهار کرد: دانشگاه ها برای تعطیلی مراکز خود راسا تصمیم گیری می کنند که باید همه دستگاه های آموزشی به صورت مشترک از طریق ستاد بحران تصمیمات خود در خصوص تعطیلی مراکز خود انجام دهند.
محسن بیگی اعلام کرد: فردا ۲۲ آذرماه مدارس نواحی یک و دو شهر کرمان، راور، بخش چترود و زرند تعطیل اعلام می شود.
.

منبع :

مدارس کرمان چهارشنبه تعطیل است

مدارس کرمان چهارشنبه تعطیل است گردآوری توسط بخش خبرگزاری پارسینه سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات