« کربلا در آیینه تاریخ» در نهاوند به نمایش در آمد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد « کربلا در آیینه تاریخ» در نهاوند به نمایش در آمد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

« کربلا در آیینه تاریخ» در نهاوند به نمایش در آمد
,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: « کربلا در آیینه تاریخ» در نهاوند به نمایش در آمد

آکاایران: « کربلا در آیینه تاریخ» در نهاوند به نمایش در آمد

نمایشگاه عکسی با عنوان «کربلا در آئینه تاریخ» به همت کانون بسیج هنرمندان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند در این شهرستان برپا شده است.


به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار پانا همدان، این نمایشگاه، جزو نمایشگاه‌های عکس منحصر بفرد بوده و ۱۲۰ قطعه عکس به نمایش درآمده، مربوط به چهار مقطع زمانی مختلف است. در این نمایشگاه چندین عکس دلپذیر از نمای هوایی شهر کربلا و بین‌الحرمین هم به نمایش گذاشته شده است.
این نمایشگاه شامل عکس‌های قدیمی حرم امام حسین(ع)، حرم حضرت ابوالفضل(ع)، جنایات صدام در حمله به کربلا و تجاوز و ویرانی حرم امام حسین(ع) و حرم حضرت ابوالفضل(ع) و همینطور عکس‌هایی از بازسازی این دو حرم شریف پس از جنایات صدام و از لحظات عزاداری تاریخی و ماندگار در کربلا و اطراف حرم است.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری در سطح شهرستان و حمایت از آثار محتوایی و فاخر دینی و اسلامی در تلاش است در راستای تبیین اهداف قیام امام حسین(ع) که همان امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه است، قدم بردارد.

نمایشگاه عکسی با عنوان «کربلا در آئینه تاریخ» به همت کانون بسیج هنرمندان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند در این شهرستان برپا شده و تا پایان محرم در محل مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) پذیرای بازدید عموم است.

.

منبع :

« کربلا در آیینه تاریخ» در نهاوند به نمایش در آمد گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات