«اسی بی غم» در بافق دستگیر شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد «اسی بی غم» در بافق دستگیر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: «اسی بی غم» در بافق دستگیر شد

آکاایران: «اسی بی‌غم» در بافق دستگیر شد

بنا به گزارش برخی از سایت های خبری استان شخصی به نام اسی به غم با ورود به مدرسه پسرانه شهرستان بافق اقدام به کتک زدن دانش آموزان این مدرسه کرده است.


به گزارش آکاایران: به گزارش پانای یزد، «سرهنگ محمد کمالی» در گفت و گو با خبرنگاران در مورد این تجاوز به حریم مدرسه، اظهار کرد:‌ بعد از بررسی های انجام شده مشخص شد که جوانی 28 ساله با عنوان اسی بی غم با در دست داشتن مواد اشتعالزا وارد دبستان پسرانه شهید دهستانی شهرستان بافق شده و به دانش آموزان این دبستان حمله کرده است.

وی با بیان این که خوشبختانه متهم نتوانست از مواد اشتعالزای همراه خود استفاده کند، افزود:‌ وی در زمان حمله به دانش آموزان با گرفتن یکی از آنها سر او را به آبسردکن موجود در مدرسه کوباند که وی را از ناحیه صورت زخمی کرده است.

فرمانده پلیس شهرستان بافق در ادامه با بیان این‌که حال عمومی دانش‌آموز، رضایت بخش است، گفت: اولیاء دانش آموز و کادر آموزشی مدرسه شهید دهستانی با تنظیم شکایتی درخواست مجازات این متجاوز را کردند .

این مقام مسئول در پایان گفت: بعد از حضور پلیس در محل‌ و دستگیری متهم، پرونده‌ای در این مورد تشکیل و به مراجع قضایی سپرده شده است.

.

منبع :

«اسی بی غم» در بافق دستگیر شد گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات