.

لزوم فرهنگ سازی در مورد ورزش کارمندی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لزوم فرهنگ سازی در مورد ورزش کارمندی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

لزوم فرهنگ سازی در مورد ورزش کارمندی
,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: لزوم فرهنگ سازی در مورد ورزش کارمندی

آکاایران: مدیر کل ورزش و جوانان یزد تاکید کرد:

لزوم فرهنگ‌سازی در مورد ورزش کارمندی

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه، گفت: باید تلاش شود ورزش کارمندی فرهنگ سازی شود و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان باید در این موضوع پیشگام باشند.


به گزارش آکاایران: به گزارش پانای یزد، «مسعود شریعتی» در مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقات ورزشی کارمندان اداره کل ورزش و جوانان استان، گفت: بر کسی پوشیده نیست که ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است و جامعه‌ی سالم و پر نشاط در گروی توسعه ورزش است و پرداختن به آن به خصوص در محیط کارمندی باعث ایجاد روحیه‌ای پرانرژی، پرنشاط و فعال در بین کارمندان خواهد بود .

وی افزود: ما معتقدیم ورزش می‌تواند باعث ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان شود و بنابراین هزینه برای ورزش، نوعی سرمایه‌گذاری بلند مدت محسوب می‌شود، سرمایه‌گذاری که با اندکی توجه نتایج مثبتی را برای سیستم به دنبال خواهد داشت .

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد پرداختن به ورزش کارکنان را از راه‌های پیشگیری ایجاد فرسودگی شغلی عنوان کرد و افزود: فرهنگ‌سازی مناسب برای نهادینه کردن ورزش کارمندی باید انجام شود و در این زمینه مصوبه ورزش کارمندی در ستاد عالی ورزش استان مصوب و برنامه ساماندهی ورزشی کارکنان دولت به تمام ارگان‌ها ارسال شده است .

شریعتی با تاکید بر این که کارکنان اداره کل ورزش و جوانان باید پیشگام در توسعه ورزش کارمندی و الگوی دیگر ادارات باشند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیر برنامه منظمی برای فعالیت ورزشی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان برنامه‌ریزی کردیم و در طول سال مسابقات ورزشی مختلفی نیز برگزار شده که امیدوارم با مشارکت بیشتر کارکنان شاهد ارتقاء سطح مسابقات نیز باشیم .

گفتنی است، در این نشست کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند و سپس از برترین های مسابقات ورزشی کارکنان این اداره کل با اهدا لوح سپاس و جوایزی تقدیر شد.

.

منبع :

لزوم فرهنگ سازی در مورد ورزش کارمندی گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران
تبلیغات