مهمترین هدف پروژه مهرتحصیل آرام و رفع دغدغه های اولیاست -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مهمترین هدف پروژه مهرتحصیل آرام و رفع دغدغه های اولیاست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مهمترین هدف پروژه مهرتحصیل آرام و رفع دغدغه های اولیاست
,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: مهمترین هدف پروژه مهرتحصیل آرام و رفع دغدغه های اولیاست

آکاایران: مهمترین هدف پروژه مهرتحصیل آرام و رفع دغدغه های اولیاست

رئیس اداره آموزش و پرورش تربت جام گفت: مهمترین هدف پروژه مهر دراین شهرستان رفع دغدغه های اولیا برای تحصیل آرام وبه سامان دانش آموزان، تقسیم بندی نیروی انسانی، بهسازی و تجهیز مدارس ورفع کمبود فضای آموزشی است.


به گزارش آکاایران: به گزارش خبر نگار پانا از خراسان رضوی،  رئیس اداره آموزش و پرورش تربت جام با اشاره به فرارسیدن سال تحصیلی جدیدگفت: مهمترین هدف پروژه مهر دراین شهرستان رفع دغدغه های اولیا برای تحصیل آرام وبه سامان دانش آموزان، تقسیم بندی نیروی انسانی، بهسازی و تجهیز مدارس است.

دکترغلامرضا بهرامپور افزود: آموزش وپرورش تربت جام بعنوان قطب شهید دهقان تمام تلاش خود را برای آرامش خانواده های دانش آموزان معطوف کرده است تا سال تحصیلی فاقد آسیب ومشکل روان سپری شود.

وی با اشاره به وضعیت مدارس تصریح کرد: درسال تحصیلی نوین با406 مدرسه دولتی و 138 غیر دولتی وباکمک وهمراهی بیش از پنج هزار و320 نیروی انسانی کار تحصیل دانش آموزان را برعهده دارند.

رئیس مرکز قطب شهید دهقان ادامه داد: مهمترین چالش در اموزش و پرورش این شهرستان بازسازی وبهسازی مدارس مناطق زلزله زده است که نوسازی اداره کل با اعزام تیم بازسازی به این منطقه وبرآورد نیازها تامین اعتبار کرده اند که اکنون درحال اعطای تسهیلات قرار داریم.

رئیس اداره آموزش و پرورش تربت جام با اشاره به منویات مقام معظم رهبری واجرای طرح مدرسه تمام ساحتی خاطرنشان کرد: با اعلام طرح مدرسه ساحتی اجرای این طرح درسطح منطقه با همراهی مدیران مدارس صورت گرفت که درکنار مسائل تحصیلی، عدالت محوری، تحکیم و مبانی دینی، سبک زندگی اسلامی ایرانی ، دانش معرفت روز با نگاه ویژه به مناطق محروم ازسال گذشته درسطح مدارس اجرایی شد.

 غلامرضا بهرامپور با بیان اینکه هیچ دانش اموزی از تحصیل محروم نمی شود ابراز داشت: درنقاط صفر مرزی وعشایری برای حتی سه دانش آموز معلم اعزام می شود که بدلیل فاصله 80 کیلومتری باشهر معلمان دراین مناطق بیتوته می کنند.

وی با اشاره به دیگر چالش آموزش و پرورش ابراز داشت: مهمترین چالش دیگر مثل گذشته بحث مدرسه سازی است وعلی رغم اینکه خیرین تاکنون بیش از 120 مدرسه دراین جا احداث کرده اند همچنان به ساخت 16 مدرسه شدیدا نیازمندیم که تا تراکم دانش آموزی در سایر منطقه شهرستان استاندارد سازی گردد.

رئیس آموزش و پرورش با اشاره به بحث پذیرش نیروی انسانی ونقل و انتقالات معلمان گفت: جذب نیروی انسانی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که با پذیرش بومی به آموزش و پرورش کمک بزرگی درجهت ماندگاری نیروها کرده است و پذیرش هم از طریق دانشگاه فرهنگیان وآزمون استخدامی صورت می گیرد و نقل و انتقالات معلمان با توجه به نیروی بومی بهبود یافته ودغدغه معلمان رفع شده است.

.

منبع :

مهمترین هدف پروژه مهرتحصیل آرام و رفع دغدغه های اولیاست گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات