شام اصلا نخورید تا چابک باشید برای اقتصاد مقاومتی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شام اصلا نخورید تا چابک باشید برای اقتصاد مقاومتی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شام اصلا نخورید تا چابک باشید برای اقتصاد مقاومتی
,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: شام اصلا نخورید تا چابک باشید برای اقتصاد مقاومتی

آکاایران: توصیه عجیب استاندار نوین کهگیلویه و بویراحمد به دانش آموزان:

شام اصلا نخورید تا چابک باشید برای اقتصاد مقاومتی

استاندار نوین کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه آیین نمادین زنگ مهر که به عنوان معلم در کلاس درس حاضر شده بود خطاب به دانش آموزان در راستای اقتصاد مقاومتی گفت:صبح صبحانه خوب بخورید، ظهر ناهار کمتر بخورید و شب اصلا شام نخورید تا چابک باشید و بتوانید کمک کنید به رشد اقتصادی کشور.


به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار پانا از کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد احمدی در حاشیه  آیین نمادین زنگ مهر که با حضور، رییس سنجش آموزش و پرورش کشور، مدیرکل آموزش و پرورش، فرماندار بویراحمد، معاونین استاندار و مدیران دستگاه‌های دولتی به عنوان معلم در کلاس درس حاضر شده بود ، خطاب به  دانش آموزان، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی یکی از راهکارهای توسعه است، دانش آموزان باید قناعت پیشه کنند و از هر گونه اسراف و هدر رفت منابع جلوگیری کنند.

 از وطایف شما دانش آموزان در حوزه اقتصاد مقاومتی این است که کم خرج باشید و بیشتر درس بخوانید، کاغذ، ماژیک و دفتر کمتر مصرف کنید و سعی کنید paperless (پیپرلس ) باشید. اصطلاح « سیستم مکاتبات فاقد کاغذ» به انجام کلیه عملیات درسی  یا اداری فاقد استفاده از کاغذ در یک مدرسه یا سازمان اطلاق می شود.

با خرید یک تبلت معلم خود را وادار کنید هر آنچه می خواهید یاد بگیرید با تبلت به شما آموزش دهد. صبح صبحانه خوب بخورید، ناهار کمتر بخورید و شب اصلا شام نخورید انشاالله تا چابک باشید برای اقتصاد مقاومتی و بتوانید کمک کنید به رشد کشور.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در ادامه از دانش‌آموزان خواست تا با تلاش به رسالت اصلی خود یعنی درس خواندن بیش از هر چیز دیگر اهمیت دهند.

 

.

منبع :

شام اصلا نخورید تا چابک باشید برای اقتصاد مقاومتی گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات