.

نمایشگاه مجسمه های پوشیدنی الهه فرمانیان در گالری بن برپا می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نمایشگاه مجسمه های پوشیدنی الهه فرمانیان در گالری بن برپا می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نمایشگاه مجسمه های پوشیدنی الهه فرمانیان در گالری بن برپا می شود
,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: نمایشگاه مجسمه های پوشیدنی الهه فرمانیان در گالری بن برپا می شود

آکاایران: نمایشگاه مجسمه های پوشیدنی الهه فرمانیان در گالری بن برپا می شود

مجموعه آثار نقاشی و مجسمه های پوشیدنی الهه فرمانیان از 31 شهریورتا ششم مهرماه در گالری بن بر پا می شود.


به گزارش پانا؛ الهه فرمانیان گفت: از آغاز فعالیت حرفه ای نقاشی من تا به حال 15 سال می گذرد و همواره در این سالها به صورت متوالی در حال رقابت با خود بوده و همواره سعی در تجربه، آموختن و پیشرفت در این استعداد وجودی خود بوده ام که ثمره این راه شرکت در 40 نمایشگاه گروهی در داخل و خارج کشور بوده است.
 
او افزود :خلق نقاشی های مجموعه دگردیسی سه سال زمان برده و در خلق این آثار همواره از انسانها و محیط پیرامون خویش الهام گرفته و سپس پس از پردازش این واقعیتها در ذهنم به تصاویری سرشت گونه رسیده ام.
 
برگزیده نخست جایزه جشنواره شروه در سال 1394 گفت: گویی تمامی انسانها در روزمرگیشان نقابی بر چهره دارند، از این رو تصمیم گرفتم انسانها را به شکل سرشت درونی شان تصویر کنم و بگذارم بومها ورنگ آشکار کننده این رمز رازآلود باشند. انسانهایی که نگاه پر گویی دارند و صرف نظر از هیاهویشان در پس زمینه روزگار محو می شوند و همانند موجودی که از صورتی به صورت دیگر دگردیسی میکند تا مجالی برای زندگی بیابد ، جسته و گریخته از فراموشی شان به دنیای که همان دنیای فراموشی است سرک می کشند.
 
دراین مجموعه فرمانیان در مورد مجسمه های پوشیدنی که در این نمایشگاه به نمایش خواهد گذاشت ،گفت: تصمیم گرفته ام پرتره ها وفرم های  را که بر روی بوم از ذهن خود تراوش می کنم در غالب مجسمه هایی کوچک پوشیدنی قابل لمس تر خلق کنم شاید حالت فیزیکی شان بیشتر یاد آور این تغییر باشد، این مجموعه شامل 50 اثر از مجسمه های پوسیدنی این هنرمند نیزاست.
 
الهه فرمانیان متولد نهم شهریور ماه 1363 و مدرک کارشناسی ارشد تصویر سازی خود را از دانشگاه هنر معماری تهران اخذ کرده است .
 
او در سال 1394 موفق به کسب رتبه نخست جشنواره شروه شد و در سال 1395 به عنوان منتخب فصلنامه هنری نقاشان امروز، منتخب نمایشکاه تصویر سازی ( یک دنیا آرزو کودکانه ) مسکو ومنتخب پروژه تصویر سازی کتاب دکتر باستانی پاریزس معرفی شده است . او همچنین سابقه تدریس در دانشگاههای آزاد ، سراسری و علمی کاربردی  نیز دارد.
 
فرمانیان همچنین با انتشارات ققنوس، انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، انتشارات بابان ، نشر کارنامه و مجله کوشش به عنوان تصویرگر همکاری کرده است.
 
نمایشگاه نقاشی الهه فرمانیان از 31 شهریور تا ششم مهرماه در گالری بن به آدرس درکه خیابان احمد پور پلاک 60 برگزار می ش

.

منبع :

نمایشگاه مجسمه های پوشیدنی الهه فرمانیان در گالری بن برپا می شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران
تبلیغات