سقف وام قرض الحسنه افزایش یافت -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سقف وام قرض الحسنه افزایش یافت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سقف وام قرض الحسنه افزایش یافت
,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: سقف وام قرض الحسنه افزایش یافت

آکاایران: سقف وام قرض الحسنه افزایش یافت

بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانک های «رسالت» و «مهرایران» افزایش سقف وام قرض الحسنه از 15 میلیون تومان به 20 میلیون تومان را ابلاغ کرد.


به گزارش آکاایران: به گزارش پانا از بانک مرکزی، این تصمیم 18 تیر ماه امسال با هدف ترویج سنت قرض الحسنه به تصویب کمیسیون مقررات و نظارت مؤسسات اعتباری بانک مرکزی رسیده است.
بخشنامه بانک مرکزی به استناد تبصره (1) ماده (35) «دستورالعمل اجرایی تأسیس و فعالیت بانک‌های قرض‌‌الحسنه و نظارت بر آن‌ها» مصوبه هیات وزیرات و اصلاحیه‌های بعد از آن است که در آن تاکید شده «بانک مرکزی می‌تواند با توجه به نرخ تورم در مبلغ موضوع این ماده تجدید نظر کند.» 
در بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی به بانک های قرض الحسنه رسالت و مهر ایران تاکید شده است، مراتب به قید تسریع به تمام واحدهای ذیربط ابلاغ و بر حسن اجرای آن نظارت شود. 
 رسالت و مهر ایران، دو بانک تخصصی در حوزه قرض الحسنه هستند که تمام سپرده های آنها به شکل قرض الحسنه بوده و تنها اجازه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان دارند.
کارمزد تسهیلات قرض الحسنه 4 درصد محاسبه می شود.

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله سقف وام قرض الحسنه افزایش یافت شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

وام

سقف وام قرض الحسنه افزایش یافت گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات