.

برگزاری کلاس های آموزشی برای والدین دانش آموزان روستایی شهرستان رودان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برگزاری کلاس های آموزشی برای والدین دانش آموزان روستایی شهرستان رودان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

برگزاری کلاس های آموزشی برای والدین دانش آموزان روستایی شهرستان رودان
,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: برگزاری کلاس های آموزشی برای والدین دانش آموزان روستایی شهرستان رودان

آکاایران: مدیر جمعیت علمی جهادی مهرپویان به پانا خبرداد:

برگزاری کلاس های آموزشی برای والدین دانش آموزان روستایی شهرستان رودان

مدیر جمعیت علمی جهادی مهرپویان گفت: به همت جمعیت علمی جهادی مهرپویان طرح برگزاری کلاس های آموزشی ویژه والدین دانش آموزان روستایی شهرستان رودان آغاز شد.


به گزارش آکاایران: مرتضی بلالی در گفت و گو با پانا هرمزگان گفت: در این اردوی دو روزه  که در روستای رهدار بخش مرکزی رودان برگزار شد، علاوه بر رنگ آمیزی و طراحی کلاس های آموزشی این جمعیت ویژه والدین نیز آغاز شد.

 

مدیر جمعیت مهرپویان افزود: آموزش بهداشت دهان و دندان، مشاوره های انگیزشی برای دانش آموزان، قصه گویی از جمله برنامه های این طرح بود.

 

بلالی خاطرنشان کرد: به همت جوانان جهادی جمعیت مهرپویان در روز اول این اردو علاوه بر رنگ آمیزی دبستان چند پایه بجگ حیاط مدرسه نیز موزاییک شد و در روز دوم نیز رنگ آمیزی و طراحی دبستان و پیش دبستانی میثم روستای  دهنو سراب نیز انجام شد.

 

لازم به ذکر است در این اردوی ۲ روزه  پس از برگزاری مسابقات به  به تمام دانش آموزان و کودکان روستا هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

.

منبع :

برگزاری کلاس های آموزشی برای والدین دانش آموزان روستایی شهرستان رودان گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات