163 طرح عمرانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 163 طرح عمرانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

163 طرح عمرانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد
,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: 163 طرح عمرانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد

آکاایران: 163 طرح عمرانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد

فرماندار لاهیجان گفت: 163 پروژه و طرح با اعتباری تقریبا 180 میلیارد تومان در هفته دولت امسال در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری می رسد.


به گزارش آکاایران: به گزارش پانا از گیلان،سید محمد احمدی روز جمعه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: در هفته دولت امسال 163 پروژه و طرح با اعتبار 179 میلیارد و 202میلیون و 300هزار تومان و اشتغالزایی برای یک هزار و 904نفر در هفته دولت در این شهرستان به بهره برداری می رسد. 
وی موفقیت لاهیجان را در سایه وحدت و همدلی دانست و خاطرنشان کرد: امنیت و آسایش حاکم بر این شهرستان مرهون همکاری شورای تامین ، نیروی انتظامی ، نیروهای امنیتی و دیگر مسئولان است. 
وی فرصت های شغلی ایجاد شده در این شهرستان را نسبت به سال قبل سه برابر اعلام کرد.
نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با تبریک انتخاب امام جمعه نوین لاهیجان گفت: مردمی بودن ، در میان مردم بودن و درک مسائل مردم از جمله ویژگی های یک امام جمعه است . 
ذبیح الله نیکفر با تاکید بر توصیه های امام راحل و مقام معظم رهبری اظهار داشت: امام جمعه باید از تجمل گرایی ، اشرافیت و اموری که مردم را از امام جمعه دور می کند، خودداری کند و ساده زیستی و زندگی با مردم را پیشه خود سازد. 
حجت الاسلام جعفری گیلانی عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور نیز در این مراسم اظهار داشت: امروز ولی فقیه آگاه و دانا، رهبری کشور را بر عهده دارد ولی وظیفه ما به عنوان مردم مهم تر است و تکلیف بر مردم روشن است، باید وظایف خود را به درستی انجام دهیم. 
وی گفت: نماز جمعه در کشور ما چند نقش دارد، از یک سو چهره کریه استکبار جهانی را رسوا کرده و از سوی دیگر چنانچه امام جمعه در کار خود موفق باشد، آن شهر بی مسئله خواهد بود. 
وی به نا امنی در کشورهایی مختلف اشاره کرد و گفت: امروز در کشور ما بهترین نیروها در سپاه پاسداران ، نیروی انتظامی و در بدنه وزارت اطلاعات مشغول خدمت هستند و همچنن بهترین نمازجمعه در کشور برگزار می شود که این، از برکت فعالیت این نیروها و تامین امنیت پایدار است. 
در جلسه شورای اداری لاهیجان حجت الاسلام مهدی صدیق به عنوان امام جمعه نوین شهرستان معرفی شد. 

.

منبع :

163 طرح عمرانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات