محمودی شاه نشین: مسئولیت پذیری «ربیعی» بر کسی پوشیده نیست -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد محمودی شاه نشین: مسئولیت پذیری «ربیعی» بر کسی پوشیده نیست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

محمودی شاه نشین: مسئولیت پذیری «ربیعی» بر کسی پوشیده نیست
,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: محمودی شاه نشین: مسئولیت پذیری «ربیعی» بر کسی پوشیده نیست

آکاایران: محمودی شاه‌نشین: مسئولیت‌پذیری «ربیعی» بر کسی پوشیده نیست

نماینده مردم شهریار در مجلس با اشاره به عملکرد موفق وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ثبات در مدیریت تامین اجتماعی از اقدامات موفق ربیعی در وزارت تعاون و کار بوده است .


به گزارش آکاایران: به گزارش پانا، محمد محمودی شاه‌نشین که در موافقت وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی صحبت می کرد، گفت:‌ وزارت کار یکی از مهمترین وزارت خانه های دولت است و مسائل مربوط به بازنشستگان، مقابله با آسیب های اجتماعی، مهارت جویندگان کار و ... همه در حوزه مسئولیت این وزارت خانه قرار می گیرد.

وی افزود: مسئولیت عدالت اجتماعی، حمایت از اقشار کم درآمد، احقاق حقوق کارگران و کارفرمایان، مدیریت صندوق‌های ذخیره کارگری و بازنشستگی و تعادل بین سهم بیمه از مواردی است که باید وزیر به آن پاسخگو باشد.

این نماینده مجلس افزود:‌ بی شک مسئولیت پذیری ربیعی و دلسوزی و حضور او در سنگرهای انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

وی با اشاره به عملکرد ربیعی در وزارت تعاون نیز گفت:‌ رشد ۵۲ درصدی مراکز درمانی اعتیاد،‌ رشد ۵۳ درصدی پایگاه های خدمات اجتماعی، رشد ۱۳/۵ درصد تعداد مراکز نگهداری کودکان کار و رشد اعطای وام ضروری با کارمزد ۴ درصد از اقدامات مهم ربیعی بوده است. اگر امروز به عنوان موافق وزیر صحبت می‌کنم به خاطر پیام هایی است که از طریق بازنشستگان و کارگران به ما رسیده است.

وی ادامه داد: اقدام ربیعی در بودجه ۹۶ در مورد سه برابری مستمری مددجویان و اختصاص ۴ هزار میلیارد تومان به این بخش جای تقدیر دارد. همچنین صدور شناسنامه اقتصادی و الکترونیکی بسیار مسئله مهمی است.

محمودی شاه نشین با اشاره به مسائل تامین اجتماعی و ثبات در مدیریت آن گفت: یادتان نرفته در دولت گذشته ظرف ۴ سال، ۵ مدیر در این سازمان تغییر کردند اما در این مدت تنها یک فرد موفق توانسته است این سازمان را اداره کند.

محمودی شاه‌نشین در پایان گفت: شاید آقای ربیعی راضی نیستند که این را بگویم اما باید عرض کنم که در طول این ۴ سال، ‌۵۰۰ میلیون تومان حقوقی که حق جلسات و مزایا بوده را به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز کردند.

.

منبع :

محمودی شاه نشین: مسئولیت پذیری «ربیعی» بر کسی پوشیده نیست گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات