.

74 اثر داستانی بلند و کوتاه به مرحله دوم داوری جشنواره داستانهای رضوی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 74 اثر داستانی بلند و کوتاه به مرحله دوم داوری جشنواره داستانهای رضوی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: 74 اثر داستانی بلند و کوتاه به مرحله دوم داوری جشنواره داستانهای رضوی

آکاایران: 74 اثر داستانی بلند و کوتاه به مرحله دوم داوری جشنواره داستانهای رضوی

مسئول دبیرخانه جشنواره ملی داستانهای رضوی (کبوتر حرم)از راهیابی ٧٤ اثر داستانی بلند و کوتاه به مرحله دوم جشنواره داستانهای رضوی خبر داد.


 به گزارش خبرنگار پانا از سمنان وبه نقل ازروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، نیره کاشی گفت: از این تعداد ١٠ داستان بلند و ٦٤ اثر داستان کوتاه است که با پایان مرحله اولی به دور دوم داوری راه یافته اند.
 
 
 
وی گفت: ٣٧ اثر داستانی بلند و بیش از ٨٠٠ داستان کوتاه از استانهای سراسر کشور به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره داستانهای رضوی رسیده بود که با اتمام داوری آثار راه یافته به دور دوم شناخته شدند.
 
 
 
کاشی گفت: مرحله دوم بررسی این آثار با ترکیب هیات داوران بومی و ملی به زودی آغاز می شود و نتایج بخش داستانهای کوتاه کوتاه نیز در آینده مشخص می شود.
 
 
 
جشنواره ملی داستانهای رضوی (کبوتر حرم) در قالب جشنواره فرهنگی هنری امام رضا (علیه السلام) همزمان با دهه کرامت به میزبانی سمنان برگزار می شود.آیین اختتامیه این جشنواره روزهای چهارم و پنجم مرداد در سمنان برگزار می شود.
 
 
 
جشنواره داستانهای رضوی علاوه بر سه بخش یاد شده دارای بخش های ویژه حادثه قطار مسافری تبریز - مشهد و کرامت انسانی است.

.

منبع :

74 اثر داستانی بلند و کوتاه به مرحله دوم داوری جشنواره داستانهای رضوی گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران
تبلیغات