مطالبات به حق بانوان شاغل برای رشد و ارتقاء شهرداری پیگیری می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مطالبات به حق بانوان شاغل برای رشد و ارتقاء شهرداری پیگیری می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مطالبات به حق بانوان شاغل برای رشد و ارتقاء شهرداری پیگیری می شود
,گزارش تصویری, pana.ir, Pupils Association News Agency,[categoriy]

آکاایران: مطالبات به حق بانوان شاغل برای رشد و ارتقاء شهرداری پیگیری می شود

آکاایران: روزبهانی، مشاور امور بانوان شهردار قزوین:

مطالبات به حق بانوان شاغل برای رشد و ارتقاء شهرداری پیگیری می‌شود

نشست صمیمانه مشاور امور بانوان شهردار و سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین با بانوان شاغل در شهرداری مرکز و منطقه یک شهرداری قزوین برگزار شد.


به گزارش آکاایران: به گزارش خبرنگار پانا قزوین؛ زهرا روزبهانی، مشاور امور بانوان شهردار قزوین در این نشست صمیمانه گفت: مطالبات به حق بانوان برای رشد و ارتقاء شهرداری قزوین در ارائه خدمات و مدیریت شهر باید پیگیری شود.

این مسوول با اشاره به اینکه مشاوران امور بانوان پل ارتباطی بین مدیران و بانوان هستند تا به صورت تخصصی مطالبات بانوان را پیگیری کنند، افزود: باید مطالبات و خواسته‌های بانوان پیگیری شود چرا که تحقق خواسته‌های به حق بانوان باعث خواهد شد تا بانوان در محیط کار و خانه آسایش و آرامش دارا باشند.

وی ادامه داد: آسایش و آرامش بانوان در محیط کار و خانه باعث کاهش مشکلات اجتماعی و فرهنگی آنان خواهد شد و این مهم باید به تحقق برسد.

روزبهانی گفت: پیگیری مطالبات بانوان شاغل علاوه بر اینکه باعث آرامش و آسایش بانوان می‌شود باعث ارتقاء کیفیت ارائه خدمات آن مجموعه می‌شود و مدیران باید خوشحال باشند که بانوان مطالبات خود را بیان می کنند.

مشاور امور بانوان شهردار قزوین تصریح کرد: بانوان نگران بازگوی مشکلات خود نباشند و باید مشکلات و مطالبات بانوان شاغل در چارچوب قانون پیگیری شود.

وی افزود: بانوان شاغل با نگاه هنرمندانه می‌توانند مدیریت شهری را در ارائه خدمات به شهروندان کمک کنند و این توانایی در بانوان وجود دارد تا شهر را با نگاه هنرمندانه اداره کنند.

این مسوول با تاکید بر اینکه بانوان باید به دنبال فعالیت‌های مثبت و تاثیرگذار باشند، گفت: فعالیت مشاوران امور بانوان در کشور قدمت چندانی ندارد و بر این اساس باید بتوانیم از این جایگاه به نحوه درست و منطقی استفاده کنیم.

روزبهانی با بیان اینکه امنیت و آرامش شغلی از دغدغه‌های مهم بانوان شاغل است، گفت: در جلسات گذشته مشکلات و خواسته‌های به حق از سوی بانوان مطرح شده که حل مشکلات بر اساس اولویت در حال پیگیری است.

عادله مهرابی، سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین نیز در این جلسه گفت: برگزاری جلسات با بانوان برای بیان دغدغه‌ها و مشکلات اقدامی ارزشمندی است که نتایج مثبتی را به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه این سومین نشست صمیمانه با بانوان شاغل در شهرداری قزوین است، گفت: به زودی با پیگیری‌های مشاور امور بانوان شهردار قزوین نتایج مثبتی از حل برخی از مشکلات بانوان اعلام خواهد شد.

گفتنی است؛ در ادامه این نشست بانوان شاغل در شهرداری مرکز و منطقه یک شهرداری قزوین، نظرات و پیشنهادات خود را با مشاور  امور بانوان شهردار قزوین در میان گذاشتند.

.

منبع :

مطالبات به حق بانوان شاغل برای رشد و ارتقاء شهرداری پیگیری می شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری پانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات