مثل آب خوردن سر تیم ما را بریدند/ اگر پنالتی که به ضرر ما گرفته شد درست نبود، زرگر باید داوری را کنار بگذارد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مثل آب خوردن سر تیم ما را بریدند/ اگر پنالتی که به ضرر ما گرفته شد درست نبود، زرگر باید داوری را کنار بگذارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: من شرط گذاشتم اگر پنالتی درست بود من دیگر کنار نیمکت نمی ایستم اگر پنالتی درست نبود زرگر باید داوری را کنار بگذارد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: من شرط گذاشتم اگر پنالتی درست بود من دیگر کنار نیمکت نمی ایستم اگر پنالتی درست نبود زرگر باید داوری را کنار بگذارد.

مثل آب خوردن سر تیم ما را بریدند/ اگر پنالتی که به ضرر ما گرفته شد درست نبود، زرگر باید داوری را کنار بگذارد
,[categoriy]

آکاایران: مثل آب خوردن سر تیم ما را بریدند/ اگر پنالتی که به ضرر ما گرفته شد درست نبود، زرگر باید داوری را کنار بگذارد

به گزارش آکاایران: به گزارش افق نیوز/علی دایی در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر تیم صدرنشین پارس جنوبی جم اظهار داشت: فوتبال خیلی خوبی را انجام دادیم. موقعیت های زیادی بدست آوردیم که گل نشد در نیمه دوم کل بازی دست ما بود. آمده بودیم که برنده شویم به خواسته مان رسیده بودیم.

وی افزود: متاسفانه عین آب خوردن سر تیم ما را بریدند، هفت امتیاز از ۳ بازی را که گرفته بودیم از ما گرفتند. تیم ما بعد از این برد می توانست به رتبه چهارم بیاید اما اکنون به رتبه هفتم و هشتم رسیده است. چه کسی باید جوابگو باشد و به این مسائل رسیدگی کند؟ من به هیچ عنوان نمی خواستم درمورد داوری ها حرف بزنم. در بازی اکسین پنالتی ما گرفته نشد و همان توپ آمد و درون دروازه ما قرار گرفت در بازی با پدیده هم یک پنالتی الکی برای حریف گرفتند آن هم در صورتی که روند بازی به نفع ما بود. امروز هم داوری شاهکار بود. به وجدان های بیدار احسن می گویم که هیچوقت نمی خوابند و بیدار خواهند ماند.

سرمربی سایپا معتقد است که بازی را به سود حریف درآورده اند و پنالتی درست نبوده گفت: بازیکن ما توپ را زده است اما مگر می شود اینگونه باشد به این ترتیب فوتبال تبدیل به بسکتبال می شود و هر تیمی ۹ یا ۱۰ گل می زند نمی دانم داور در آن صحنه زاویه دید داشت یا نه اما من از کنار بخوبی صحنه را دیدم. علیاری بازیکن ما هم توپ را زد اما داور پنالتی گرفت. توپ داشت به سمت دروازه ما می آمد که حتما به آن ضربه ای خورد و توپ راهی کرنر شد. دست داور درد نکند به او خسته نباشید می گویم او باید قضاوت های خیلی سطح بالایی انجام دهد و حتما حقش را خورده اند.

دایی درمورد اینکه علیاری بازیکن تیمش به شدت عصبانی بود، تصریح کرد: چرا عصبانی نباشد در بازی با اکسین پنالتی ما گرفته نشد و گل خوردیم. در بازی با پدیده روی حریف فشار می آوردیم که یک توپ از ۳۰۰ متری به کتف بازیکن من خورد و داور پنالتی گرفت امروز هم در دقیقه ۹۰ داور پنالتی گرفت. چه چیزی می توانیم بگویم چه چیزی دارم که بگویم مگر می شود همه چیز به ضرر ما باشد. برای ما پنالتی نمی گیرند اما برای حریفان به راحتی آب خوردن پنالتی می گیرند. در جریان بازی اوت ما را به سود حریف می گیرند نمی دانید داخل زمین چه خبر بود. عین آب خوردن برای حریف پنالتی گرفتند و زحمات یک تیم را با یک سوت به هدر دادند. تیم ما جوان است ما این تیم را برای سال های آینده ساختیم با این شرایط این تیم نابود می شود. آقای زرگر داور مسابقه می خندند. من شرط گذاشتم اگر پنالتی درست بود من دیگر کنار نیمکت نمی ایستم اگر پنالتی درست نبود او باید داوری را کنار بگذارد.

وی تصریح کرد: حالا ببینیم زرگر داوری را کنار می گذارد؟ چرا مدام در بازی های ما این اتفاق می افتد. من همیشه باید ساکت بنشینم و درمورد داروی حرفی نزنم تا سر  تیم مرا ببرند. در سه بازی سر تیم من را بریدند. من این چیزها را نمی فهمم در مغز من نمی گنجد.

سرمربی سایپا درمورد اینکه باشگاه به این داوری اعتراض می کند یا خیر، تاکید کرد: مدیریت باشگاه در  این مورد باید تصمیم بگیرد اما مگر اعتراض کنیم جه اتفاقی می افتد؟ اگر قرار است لال شویم و حرفی نزدیم اینگونه می شود که سه امتیاز بازی را گرفته ایم اما در دقیقه ۹۰ برای حریف پنالتی می گیرند.

.

منبع : ofoghnews.ir

مثل آب خوردن سر تیم ما را بریدند/ اگر پنالتی که به ضرر ما گرفته شد درست نبود، زرگر باید داوری را کنار بگذارد گردآوری توسط بخش پایگاه خبری افق سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات