عصبانیت منصوریان از مصدومیت های متوالی خسرو حیدری/هافبک آبی ها فصل بعد در استقلال جایی ندارد؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عصبانیت منصوریان از مصدومیت های متوالی خسرو حیدری/هافبک آبی ها فصل بعد در استقلال جایی ندارد؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: او مقابل استقلال خوزستان بازی نکرد و در مصاحبه ای گفت اصلا مصدوم نیست و از بازی تراکتورسازی می تواند به میدان برود. ولی خسرو دوباره آسیب دید و …شنیده می شود مصدومیت های متوالی حیدری باعث دلخوری و حتی عصبانیت منصوریان شده است و از این مسئله به هیچ وجه راضی نیست.

خسرو حیدری بازهم مصدوم شده است.
عصبانیت منصوریان از مصدومیت های متوالی خسرو حیدری/هافبک آبی ها فصل بعد در استقلال جایی ندارد؟
,[categoriy]

آکاایران: عصبانیت منصوریان از مصدومیت های متوالی خسرو حیدری/هافبک آبی ها فصل بعد در استقلال جایی ندارد؟

افق نیوز/ مصدومیت های او در استقلال تبدیل به یک موضوع تکراری شده است. این بازیکن در طول دو فصل گذشته ، هفته های متوالی را به خاطر مصدومیت از دست داده است. سال گذشته او در مهمترین برهه های فصل آسیب دید با این حال منصوریان مجبور بود از این بازیکن استفاده کند چراکه بهنام برزای هم معمولا نمی توانست برای تیمش خوب کار کند. حیدری امسال تصمیم داشت فصل متفاوتی را رقم بزند.او از این گفت که می خواهد امسال بازی های درخشانی برای استقلال انجام دهد. او فصل را هم بد شروع نکرد. مقابل صنعت نفت عملکرد نسبتا خوبی داشت ولی از همان هفته دوم دوباره خانه نشین شد. او مقابل استقلال خوزستان بازی نکرد و در مصاحبه ای گفت اصلا مصدوم نیست و از بازی تراکتورسازی می تواند به میدان برود. ولی خسرو دوباره آسیب دید و …شنیده می شود مصدومیت های متوالی حیدری باعث دلخوری و حتی عصبانیت منصوریان شده است و از این مسئله به هیچ وجه راضی نیست.

 

به گزارش آکاایران: در هر صورت حیدری فعلا همچنان بازی نمی کند و بیرون است. سال گذشته خیلی ها به منصوریان توصیه کردند بازیکنانی را که مدام مصدوم می شوند، نگه ندارد و رد کند ولی منصوریان خودش تصمیم گرفت این بازیکنان را در تیمش داشته باشد.

.

منبع :

عصبانیت منصوریان از مصدومیت های متوالی خسرو حیدری/هافبک آبی ها فصل بعد در استقلال جایی ندارد؟ گردآوری توسط بخش پایگاه خبری افق سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات