.

کلوپ: دلیلی وجود ندارد که کوتینیو لیورپول را ترک کند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کلوپ: دلیلی وجود ندارد که کوتینیو لیورپول را ترک کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  یورگن کلوپ اعلام کرد هرچند که بارسا در پی به خدمت گرفتن کوتینیو است اما هیچ دلیلی موجود نیست که هیچ بازیکنی در حال حاضر لیورپول را ترک کند.

 

به گزارش آکاایران: به گزارش وبسایت نود، در حالیکه نیمار بارسلونا را به مقصد پاریسن ژرمن ترک کرده است این باشگاه در پی به خدمت گرفتن بازیکن جانشین برای او است، همچنین روز چهارشنبه مدیر ورزشی این تیم نیز اعلام کرده بود دمبله و کوتینیو به زودی به بارسا خواهند پیوست. قرمزهای آنفیلد که اعلام کرده بودند کوتینیو فروشی نیست در دو دیدار گذشته از این بازیکن استفاده نکرده اند تا گمانه زنی ها همچنان در خصوص آینده او وجود داشته باشد. با این وجود کلوپ در این خصوص اعلام کرد:

می توانید تصور کنید که مشکلات و علاقه بارسا به هیچ وجه برایم مهم نیست؟ هرگز در خصوص صحبت هایی که با یک بازیکن انجام داده ام چیزی نخواهم گفت با این وجود شما می توانید تصور کنید که چه صحبتی بین ما رد و بدل شده است، تصور می کنم لیورپول برای همه بازیکنان بازگاه خوبی است، لیورپول در حال حاضر باشگاه خوبی برای همه بازیکنان است. متوسط سنی خوبی داریم، بازیکنان جوان قدرتمندی در اختیار داریم و در کنار آن ها بازیکنان با تجربه نیز حضور دارند. ترکیبی خوب از جوانان و با تجربه ها را در اختیار داریم. هواداران انتظارات بالایی از ما دارند و به دلیل نتایجمان در فصل گذشته این انتظارات نیز طبیعی است. از وضعیت کنونی راضی هستم و به پروژه لیورپول اعتماد دارم. فکر نمی کنم دلیلی وجود داشته باشد که بازیکنی بخواهد لیورپول را ترک کند.

.

منبع :

کلوپ: دلیلی وجود ندارد که کوتینیو لیورپول را ترک کند

کلوپ: دلیلی وجود ندارد که کوتینیو لیورپول را ترک کند گردآوری توسط بخش پایگاه خبری افق سایت آکاایران
تبلیغات