درخواست آمریکا از دولت سوریه در خصوص مذاکرات ژنو -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد درخواست آمریکا از دولت سوریه در خصوص مذاکرات ژنو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آمریکا با مقصر دانستن دمشق در بی نتیجه پایان یافتن دور اخیر مذاکرات ژنو خواستار «حضور کامل» دولت سوریه در این مذاکرات شد.
نیک نیوز: در حالیکه دولت سوریه پیش شرط های مطرح شده از سوی مخالفان را دلیل شکست دور اخیر مذاکرات ژنو می داند، آمریکا با مقصر دانستن دمشق در این رابطه خواستار حضور کامل دولت سوریه در این مذاکرات شده است.

در همین رابطه وزارت خارجه آمریکا در واکنش به دور اخیر مذاکرات در ژنو درباره بحران سوریه بیانیه صادر کرد و در آن اتهام هایی به هیأت اعزامی دمشق زد. بیانیه وزارت خارجه آمریکا درباره دور اخیر مذاکرات ژنو به شرح ذیل است:

به گزارش آکاایران: «ما استفان دی میستورا نماینده ویژه سازمان ملل درباره سوریه و تیمش را به خاطر تلاشهایشان در تازه ترین دور مذاکرات در ژنو تحسین می کنیم. ما همچنین شاهد مشارکت سازنده هیات معارضان سوریه هستیم اما در نقطه مقابل آن اخلالگری و به عقب انداختن مشارکت از سوی هیات رژیم سوریه را دیدیم.

ما از فراخوان دی میستورا از حامیان رژیم مبنی بر استفاده از نفوذشان برای تاکید بر رژیم به منظور مشارکت کامل و ملموس در مذاکرات با معارضان در ژنو حمایت می کنیم.

آمریکا از همه طرف ها می خواهد به صورت جدی برای حصول به راه حل سیاسی برای این جنگ کار کنند یا (در غیر این صورت) با تداوم انزوا و بی ثباتی نامحدود در سوریه مواجه شوند.

همه طرف های راغب به حل این جنگ باید به (مذاکرات) ژنو به عنوان تنها جایگاه برای فرایند سیاسی سوریه و کار برای اطمینان از آمادگی همه مشارکت کنندگان سوری به منظور تعامل سازنده و  خاص اجرای قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت سازمان ملل به عنوان برنامه کاری جهت حل سیاسی بحران متعهد باشند. مردم سوریه سزاوار پایان یافتن این درگیری و جنگ هستند».درخواست آمریکا از دولت سوریه در خصوص مذاکرات ژنو
,نیک نیوز،امریکا،سوریه،ژنو,[categoriy]

آکاایران: درخواست آمریکا از دولت سوریه در خصوص مذاکرات ژنو


.

منبع :

درخواست آمریکا از دولت سوریه در خصوص مذاکرات ژنو گردآوری توسط بخش نیک نیوز سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات