ایجاد اتحادیه کسب و کارهای مجازی در ایران -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایجاد اتحادیه کسب و کارهای مجازی در ایران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ایجاد اتحادیه کسب و کارهای مجازی در ایران
,کسب و کار , وزارت صنعت , تایید صلاحیت,[categoriy]

آکاایران: ایجاد اتحادیه کسب و کارهای مجازی در ایران

,کسب و کار , وزارت صنعت , تایید صلاحیت,[categoriy]

آکاایران: به گزارش آکاایران: به گزارش خبرهای بانکی ، چندی پیش وزارت صنعت و معدن اعلام کرد که در صدد است اتحادیه کسب و کارهای مجازی را راه اندازی کند و از دارندگان این نوع کسب و کارها خواست تا در صورت تمایل برای تشکیل این اتحادیه آمادگی خود را اعلام کنند.

در پی این موضوع تعدادی به عنوان فعال و دارنده کسب و کارهای اینترنتی برای شرکت در این اتحادیه و انتخابات هیات مدیره آن ثبت نام کردند و هیات عالی نظارت به برسی صلاحیت آن ها پرداخت و به تازگی اسامی افراد و کسب و کارهایشان را اعلام کرده است در این راستا سعی کردیم نیم نگاهی به کسب و کارهایی که صلاحیت آنها برای عضویت در هیات مدیره تایید شده است، داشته باشیم.

نکته جالب آن است که سایت های بسیاری از این کسب و کارها که تایید صلاحیت شده اند، اساسا فاقد بازدید کننده است و مشخص نیست این افراد چگونه به کسب و کار اینترنتی مشغول هستند.

لازم به ذکر است انتخابات نوبت اول هیأت مدیره و بازرس اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶.۰۵.۳۰ برگزار می شود. در ادامه اسامی افراد و رتبه آنها در سایت الکسا در جدولی می آید.

در این رتبه بندی دی جی کالا، زنبیل، آی هوم، اسنپ و تپسی به ترتیب در رتبه اول تا پنجم قرار دارند. به اطلاع آن دسته از خوانندگانی که ممکن است آشنایی نسبت به سایت رتبه بندی الکسا (alexa.com) نداشته باشند، می رساند که این سایت یکی از سایت های اصلی رتبه بندی میزان بازدید وب سایت ها است که زیرنظر کمپانی بزرگ آمازون کار می کند، این سایت با بررسی و جمع آوری اطلاعات بازدیدکنندگان یک سایت آنها را در هر کشور رتبه بندی می نماید.

منبع: ایبنا
تاریخ خبر: ۱٣۹٦/٠۵/۲٧ ۱۹:۲٣:۵٤
.

منبع :

ایجاد اتحادیه کسب و کارهای مجازی در ایران گردآوری توسط بخش نیوز بانک سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات