.

جشن مهرانه در بهزیستی لرستان برگزار شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جشن مهرانه در بهزیستی لرستان برگزار شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جشن مهرانه در بهزیستی لرستان برگزار شد
,خرم آباد,بهزیستی لرستان,جشن مهرانه لرستان,[categoriy]

آکاایران: جشن مهرانه در بهزیستی لرستان برگزار شد

آکاایران: جشنی مهرانه، به منظور توزیع نوشت افزار و لباس مدرسه در میان کودکان بدسرپرست تحت پوشش بهزیستی، در خرم آباد برگزار شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، جشن مهرانه، با حضور مدیرکل بهزیستی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان، در خرم‌آباد برگزار شد.

در این مراسم، دکتر حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان، با اشاره به اینکه در جامعه‌ی ما، افرادی در صدد آسیب‌رساندن به کودکان هستند، گفت: تحقیق‌ها نشان داده که عواملی چون نارسایی نهاده‌های اجتماعی مثل خانواده و مدرسه، در آسیب اجتماعی کودکان تاثیر بسزایی دارند.

حیدری افزود: فقر اقتصادی خانواده‌ی کودکان خیابانی و ناتوانی آنها در انطباق با شیوه‌های زندگی شهرهای بزرگ، آلودگی و آسیب‌زا بودن محلات حاشیه شهرها، فقدان نظارت کافی از سوی سازمان‌های مسئول و الگوهای نادرست کنش متقابل بین شهروندان و کودکان خیابانی، همه دست به دست هم داده اند تا پدیده‌ی کودکان خیابانی، کماکان به عنوان یک مشکل در بسیاری از شهرهای بزرگ کشور خودنمایی کند.

گفتنی‌است در پایان این مراسم، با اهدای نوشت‌افزار و لباس مدرسه به کودکان بدسرپرست، خوشحالی این قشر آسیب‌پذیر فراهم آمد.

کلمات کلیدی:
خرم آباد بهزیستی لرستان جشن مهرانه لرستان مهرانه حیدری مدیرکل بهزیستی
.

منبع :

جشن مهرانه در بهزیستی لرستان برگزار شد گردآوری توسط بخش خبرگزاری موج سایت آکاایران
تبلیغات