.

تخریب خانه های مبارزان فلسطینی، مقاومت را متوقف نمی کند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تخریب خانه های مبارزان فلسطینی، مقاومت را متوقف نمی کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تخریب خانه های مبارزان فلسطینی، مقاومت را متوقف نمی کند
,فلسطین,تخریب,حسام بدران,[categoriy]

آکاایران: تخریب خانه های مبارزان فلسطینی، مقاومت را متوقف نمی کند

آکاایران: سخنگوی حماس تمامی سازمان ها و نهادهای فلسطینی و جریان ها و گروه های ملی و اسلامی را به بازسازی خانه های تخریب شده فلسطینیان فراخواند.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری موج، حسام بدران سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تاکید کرد که سیاست های دشمن صهیونیستی مبنی بر تخریب منازل مبارزان فلسطینی در کرانه باختری هرگز موجب دست کشیدن آن ها از مقاومت نمی شود. وی پایداری فلسطینی و همدلی و همکاری آنان برای بازسازی خانه های ویران شده را ستود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، بدران امروز جمعه در اظهاراتی مطبوعاتی تصریح کرد که تخریب منازل 5 نفر از مجریان عملیات های مقاومتی در شهرک دیر ابو مشعل، کوبر و سلواد در هفته گذشته موجب ثبات و پایداری هرچه بیشتر ملت فلسطین در برابر اشغالگران خواهد شد.

بدران افزود که دشمن صهیونیستی قبلا نیز این سیاست را در پیش گرفته و مبارزان مقاومت و خانواده هایشان به این رژیم ثابت کرده اند که سیاست مجازات دسته جمعی و تخریب منازل راه به جایی نمی برد و تنها موجب اصرار بیشتر فلسطینیان بر مقابله با این رژیم و بازپس گیری حقوق سلب شده خویش خواهد شد.

وی پایداری فلسطینیان و به ویژه خانواده های مبارزان مقاومت و همکاری فلسطینیان برای بازسازی منازل تخریب شده آنان را ستود و آن را دلیلی بر هوشیاری و آگاهی فلسطینیان و تاکید بر ضرورت وحدت ملت فلسطین برای مقابله با دشمن دانست.

سخنگوی حماس تمامی سازمان ها و نهادهای فلسطینی و جریان ها و گروه های ملی و اسلامی را به بازسازی خانه های تخریب شده فلسطینیان فراخواند و از تشکیلات خودگردان نیز خواست در مسیر برملا کردن تجاوزات دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین گام بردارد.

کلمات کلیدی:
فلسطین تخریب حسام بدران تخریب خانه های فلسطینیان سخنگوی حماس
.

منبع :

تخریب خانه های مبارزان فلسطینی، مقاومت را متوقف نمی کند گردآوری توسط بخش خبرگزاری موج سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات