سیاست های ضد ایرانی آمریکا - شورای همکاری خلیج فارس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سیاست های ضد ایرانی آمریکا - شورای همکاری خلیج فارس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,تحریم های نوین آمریکا,مجس شورای اسلامی,شورای همکازی خلیج فارس,[categoriy]

آکاایران: سیاست های ضد ایرانی آمریکا

آکاایران: گزارش های منتشر شده نشان می دهد که آمریکا و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در حال برنامه ریزی یک نشست مشترک برای بحث در خصوص وضع تحریم های بیشتر علیه ایران می باشند.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری موج ، بعد از آنکه «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران در سخنرانی مجلس شورای اسلامی هشدار داد که در صورت افزایش تحریم های ضد ایرانی آمریکا، تهران ظرف چند ساعت از برجام خارج می شود، روزنامه «نشنال» گزارش کرد که مقامات آمریکایی هشدار داده‌اند که همچنان قصد دارند ایران را به دلیل فعالیت‌های غیرمرتبط با برنامه هسته ای تحریم کنند.

«عبدالعزیز حمد العویشق» معاون دبیرکل شورای همکاری خلیج‌فارس در گفت‌وگو با «نشنال» تأیید کرد که آمریکا و شورای همکاری خلیج‌ فارس قصد دارند یک نشست مشترکی را برای بحث درباره تحریم‌های غیر مرتبط با برنامه هسته‌ای علیه ایران برنامه‌ریزی کنند.

بنا به گزارشی در روزنامه الشرق الاوسط، در این نشست قرار است «نهادهای ایران که منطقه را بی‌ثبات می کنند و همچنین حزب‌الله» هدف قرار داده شود و همچنین قرار است یک لیست سیاه مشترک امریکا-شورای همکاری خلیج فارس ایجاد شود.

العویشق تصریح کرد که احتمالا این نشست در سپتامبر برگزار خواهد شد و اینکه گفت‌وگوها درباره این نشست از قبل شروع شده است.

در حال تکمیل...

کلمات کلیدی:
تحریم های نوین آمریکا مجس شورای اسلامی شورای همکازی خلیج فارس معاون دبیرکل شورای همکاری
.

منبع :

سیاست های ضد ایرانی آمریکا - شورای همکاری خلیج فارس گردآوری توسط بخش خبرگزاری موج سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات