گروه های جهادی روانشناسی برای خدمات روانشناختی به آسیب دیدگان زلزله اعزام شدند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گروه های جهادی روانشناسی برای خدمات روانشناختی به آسیب دیدگان زلزله اعزام شدند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

گروه های جهادی روانشناسی برای خدمات روانشناختی به آسیب دیدگان زلزله اعزام شدند
,[categoriy]

آکاایران: گروه های جهادی روانشناسی برای خدمات روانشناختی به آسیب دیدگان زلزله اعزام شدند

آکاایران: محمد تاجفرد، از اعزام گروه های جهادی روانشناسی و مددکاری به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری موج، محمد تاجفرد، دبیر ستاد مرکزی فعالیت های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت از سازماندهی و اعزام گروه‌هایی از متخصصان مددکاری، مشاوره و روانشناسی به مناطق آسیب‌دیده از زلزله غرب کشور با هدف کاهش آسیب‌های روحی بازماندگان حادثه خبر داد.

وی با اعلام این مطلب افزود: با توجه به اهمیت پوشش خدمات روانشناختی به آسیب‌دیدگان و بازماندگان به منظور کاهش آلام و آسیب‌های روحی و روانی متاثر از این حادثه، گروهی از کارشناسان و متخصصان امر در روزهای گذشته به منطقه اعزام شده و به نیازسنجی و بررسی میدانی وضعیت آسیب‌دیدگان می‌پردازند.

 تاجفرد اظهار کرد: پس از این مرحله بر اساس ارزیابی‌های انجام شده، گروه‌های جهادی متشکل از روانشناسان و مددکارانی که دوره‌های تخصصی در این زمینه دیده‌اند، به منطقه اعزام می‌شوند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
.

منبع :

گروه های جهادی روانشناسی برای خدمات روانشناختی به آسیب دیدگان زلزله اعزام شدند گردآوری توسط بخش خبرگزاری موج سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات