فقدان جلال طالبانی خسارت بزرگی است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فقدان جلال طالبانی خسارت بزرگی است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فقدان جلال طالبانی خسارت بزرگی است
,گرامیداشت یاد جلال طالبانی,سفیر فلسطین در تهران,فقدان جلال طالبانی,[categoriy]

آکاایران: فقدان جلال طالبانی خسارت بزرگی است

آکاایران: سفیر فلسطین در تهران با تاکید بر اینکه طالبانی رابطه خوبی با مقامات جمهوری اسلامی ایران و همچنین اعراب داشت گفت: فقدان او خسارت بزرگی است و امیدوارم که خداوند او را مورد رحمت خود قرار دهد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری موج، صلاح زواوی در حاشیه مراسم گرامیداشت یاد جلال طالبانی رییس‌جمهور پیشین عراق در تهران با بیان اینکه آقای طالبانی شخصیت بی‌نظیری داشت، تصریح کرد: او رابطه قدیمی با موضوع فلسطین داشت و من نیز با او ارتباط صمیمانه‌ای داشتم.

وی با بیان اینکه آخرین بار که آقای طالبانی به تهران سفر کرده بود با وی دیدار کردم، گفت: ایشان وقتی رییس‌جمهور عراق نیز بود و به تهران می‌آمدند من با ایشان ملاقات می‌کردم.

سفیر فلسطین در تهران با تاکید بر اینکه طالبانی رابطه خوبی با مقامات جمهوری اسلامی ایران و همچنین اعراب داشت و به منافع کردها نیز توجه داشت، تصریح کرد: فقدان او خسارت بزرگی است و امیدوارم که خداوند او را مورد رحمت خود قرار دهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
کلمات کلیدی:
گرامیداشت یاد جلال طالبانی سفیر فلسطین در تهران فقدان جلال طالبانی
.

منبع :

فقدان جلال طالبانی خسارت بزرگی است گردآوری توسط بخش خبرگزاری موج سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات