انتخاب مدیران بر اساس شایسته سالاری و اخلاق مداری خواهد بود - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتخاب مدیران بر اساس شایسته سالاری و اخلاق مداری خواهد بود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: انتخاب مدیران بر اساس شایسته سالاری و اخلاق مداری خواهد بود

قزوین- سرپرست شهرداری قزوین گفت: انتخاب مدیران بر اساس شایسته سالاری و اخلاق مداری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی صفری روز پنجشنبه در آئین معارفه سرپرست شهرداری قزوین که با حضور اعضای شورای شهر و مدیران شهری برگزار شد، افزود: باید با تکیه بر عقلانیت، تدبیر و تلاش از چالش های پیش رو عبور کرد.

به گزارش آکاایران وی با بیان اینکه فعالیت در شهرداری قزوین را در فضای وحدت و همدلی آغاز می کنیم، عنوان کرد: شهرداری نهادی مستقل از اشخاص حقیقی، حقوقی و احزاب است و البته این استقلال به معنی جنگ و ستیز با دیگران نیست و با همه گروه های سیاسی برای تعالی و پیشرفت شهر قزوین تعامل می کند و این تعامل بی حد و مرز به معنای وادادگی نیست.

سرپرست شهرداری قزوین تصریح کرد: مدیران این اطمینان را دارا باشند که انتخاب افراد بر اساس شایسته سالاری، اخلاق مداری و تلاش برای خدمت به مردم است و جریانات سیاسی در این روند تأثیری نخواهند داشت.

صفری با بیان اینکه امروزه چالش های شهرداری ها با ۲۰ سال قبل متفاوت است، گفت: مشکلات زیست محیطی، آسیب های اجتماعی و هویتی، ترافیک و دشواری های زندگی از جمله چالش هایی هستند که برای حل آنها نیاز به تغییر گفتمان و نحوه تعامل با مردم است.

وی افزود: امید است شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری با انسجام، عقلانیت و به دور از نگاه های تبلیغاتی تلاش کنند تا قزوین با روندی شتابان به شهری مدرن، انسانی، پایدار، مشارکت جو و دانش بنیان تبدیل شود.

صفری با اشاره به اینکه دکتر نصرتی در کسوت شهردار قزوین طولانی ترین دوره مدیریتی را داشته است، عنوان کرد: تغییر و تحولات در راستای تغییر روش و گفتمان صورت می گیرد و توسعه و تعالی شهر را در پی خواهد داشت و البته این تغییر و تحولات مختص شهرداری و شورای شهر نیست بلکه مردم انتظار دارند که رأی آنها در شورای شهر که برآیند تفکرات و اندیشه های مردم است، در تمامی ارکان مدیریت شهری تأثیرگذار شود.

.

منبع :

انتخاب مدیران بر اساس شایسته سالاری و اخلاق مداری خواهد بود گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
تبلیغات