۹۵ درصد منابع تزریق شده به واحدها در مسیر تولید هزینه شده است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۹۵ درصد منابع تزریق شده به واحدها در مسیر تولید هزینه شده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ۹۵ درصد منابع تزریق شده به واحدها در مسیر تولید هزینه شده است

خرم آباد- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان گفت: بالای ۹۵ درصد منابع تزریق شده به واحدهای اقتصادی در مسیر تولید هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد غضنفری ظهر پنجشنبه در نشست اطلاع رسانی برنامه های هفته دولت در لرستان با اشاره به اینکه در پایان سال ۹۵ تعداد ۶۹۲ تولیدی ۵۶۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند، اظهار داشت: برنامه های استان در حوزه رونق تولید طی سال گذشته ۱۴۰ درصد تحقق یافته است.

به گزارش آکاایران وی با بیان اینکه خوشبختانه واحدهایی که معطل مانده بودند و منشاء بیکاری بودند وارد مدار تولید شدند، تصریح کرد: اکیب های نظارتی از مرکز کشور آمدند و وضعیت تخصیص اعتبارات را بررسی کردند و مشخص شد که بالای ۹۵ درصد منابع تزریق شده در مسیر تولید هزینه شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان با اشاره به آمار نرخ بیکاری در استان گفت: تریبون های بسیاری حرف های غیرکارشناسی و صرفا نمایشی را در رابطه با نرخ بیکاری زدند.

غضنفری افزود: با آمار نرخ بیکاری گروهی و سیاسی برخورد شد.

وی با بیان اینکه هرچقدر داد زدیم و آمار دادیم و گفتیم که دخل و تصرفی در آمار نداریم این افراد راه خود را می رفتند، تصریح کرد: در پایان سال ۹۵ در جایگاه نهم کشور در حوزه نرخ بیکاری قرار گرفتیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه احیاء ۱۴۰ واحد صنعتی مطلقا راکد یعنی ارتقایی که در نخر بیکاری می بینیم، افزود: ۳ هزار و ۱۴ هکتار زمین زراعی در استان آبی شد و سیستم آبیاری مدرن در سطح ۱۲ هزار و ۴۰۰ هکتار زمین زراعی و باغی اجرا شد.

غضنفری یادآور شد: در بهار ۹۶ نسبت به ۹۵، لرستان دومین استان کشور از نظر بیشترین کاهش نرخ بیکاری در کشور بود.

وی ادامه داد: در روند تغییرات نرخ بیکاری در کشور تنها ۲ استان همواره کاهش نرخ بیکاری داشتند که این دو استان لرستان و فارس بودند.

.

منبع :

۹۵ درصد منابع تزریق شده به واحدها در مسیر تولید هزینه شده است گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات