رهایی زندانی ایلام از طناب دار با گذشت شاکیان - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رهایی زندانی ایلام از طناب دار با گذشت شاکیان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رهایی زندانی ایلام از طناب دار با گذشت شاکیان

آکاایران: رهایی زندانی ایلام از طناب دار با گذشت شاکیان

ایلام-معاون قضایی در امور شورای حل اختلاف دادگستری ایلام گفت: یکی از زندانیان محکوم به قصاص در این استان با رضایت شاکیان از مرگ رهایی یافت.

علی اکرم داودی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برقراری صلح و سازی در پرونده های قتل عمد فاقد سبق و سابقه تصمیم برای قتل در دستور کار دادگستری استان بوده و بر اساس بررسی ها ۶۴ فقره پرونده در این زمینه در شعب اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب ایلام وجود دارد.

به گزارش آکاایران وی یاداور شد: از نیمه دوم سال گذشته تاکنون زمینه برقراری صلح و رضایت شش نفر از مجرمان محکوم به قصاص در استان فراهم شده است.

وی اضافه کرد: این توفیق در نتیجه همراهی بزرگان ، معتمدین و ریش سفیدان ایلام و طوایف مختلف با مجموعه دادگستری استان حاصل شده است.

داودی نیا تاکید کرد: روز گذشته نیز در نتیجه رایزنی های صورت گرفته زمینه رهایی یک نفر که محکوم به قصاص بود در استان حاصل شد.

وی یاداور شد: این زندانی به مدت ۲ سال است که به جرم قتل در زندان بسر می برد که پس از پیگیری های مکرر و تلاش رایزنی شورای حل اختلاف زندان مرکزی ایلام و جلب رضایت اولیای دم مورد بخشش خانواده مقتول قرار گرفته و از چوبه دار نجات یافت.

.

منبع :

رهایی زندانی ایلام از طناب دار با گذشت شاکیان گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
تبلیغات