.

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو معارفه شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو معارفه شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس نوین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو معارفه شد

اسکو-رئیس نوین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان شهرستانی معارفه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدشهاب الدین حسینی مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی عصر چهارشنبه با صدور حکمی حجت الاسلام اباذر حمیدی را به عنوان رییس نوین تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو منصوب کرده است.

به گزارش آکاایران رییس نوین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو  سابقه ریاست تبلیغات اسلامی شهرستان هریس را در کارنامه خود داشته و از نیروهای باسابقه این نهاد به شمار می رود.

مراسم تودیع و معارفه رؤسای قدیم و نوین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو نیز عصر امروز با حضور حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و شماری از مسؤولان فرهنگی و مذهبی شهرستان اسکو برگزار و در این مراسم، ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام مظفر رجب زاده، رییس سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو، حجت الاسلام اباذر حمیدی به عنوان رییس نوین این نهاد در شهرستان معرفی و به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.

.

منبع :

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو معارفه شد گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
تبلیغات