.

کشف ۵۵ هزار لیتر روغن موتور تقلبی در شهر قدس - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کشف ۵۵ هزار لیتر روغن موتور تقلبی در شهر قدس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کشف ۵۵ هزار لیتر روغن موتور تقلبی در شهر قدس

قدس- فرمانده انتظامی قدس از کشف ۵۵ هزار لیتر روغن موتور تقلبی در این شهرستان خبر داد.

گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ شاهپور فلاحی شامگاه چهارشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و بازدید از اصناف، ماموران پلیس شهرستان قدس مو فق به کشف بیش از ۵۵ هزار لیتر روغن موتور تقلبی از یک واحد صنفی شدند.

به گزارش آکاایران وی افزود: سودجویان در این واحد صنفی با استفاده از روغن سوخته و بی کیفیت اقدام به تولید روغن موتور می کردند و در بازار با قیمتی نازلتر به فروش می رساندند.

این مقام انتظامی  افزود: ماموران واحد صنفی مورد نظر را پلمب و متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی جهت بررسی بیشتر انتقال دادند.

سرهنگ فلاحی در پایان خطاب به شهروندان گفت: اینگونه اقدامات آثار مخرب و جبران ناپذیری بر اقتصاد و اشتغال کشور وارد خواهد نمود و پلیس طبق قانون به شدت با آن برخورد خواهد کرد؛ همچنین سامانه پلیسی ۱۱۰ در طول شبانه روز آماده دریافت گزارشات شهروندان در خصوص جرائم می باشد.

.

منبع :

کشف ۵۵ هزار لیتر روغن موتور تقلبی در شهر قدس گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
تبلیغات