حسین نوری هم به مدال رسید/ هت تریک کشتی فرنگی ایران در مدال برنز - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حسین نوری هم به مدال رسید/ هت تریک کشتی فرنگی ایران در مدال برنز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: حسین نوری هم به مدال رسید/ هت تریک کشتی فرنگی ایران در مدال برنز

نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در دیدار رده بندی رقابتهای جهانی به پیروزی رسید و مدال برنز این وزن را کسب کرد تا سومین مدال آور تیم ایران در شب نخست لقب گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ظهر امروز دوشنبه در شهر پاریس پیگیری شد که حسین نوری امشب در دیدار رده بندی وزن ۸۵ کیلوگرم به مصاف اسلام عباس اف از آذربایجان رفت.

به گزارش آکاایران فرنگی کار کشورمان در این دیدار توانست از سد حریف بگذرد و مدال برنز رقابتهای جهانی ۲۰۱۷ فرانسه را کسب کند.

حسین نوری ظهر امروز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم ایویداس استانکوویچ از لیتوانی را شکست داد و در دور بعدی از سد اریک آپس از استونی گذشت. نوری در ادامه  ویکتور لورینچ از مجارستان را هم شکست داد، اما در مرحله نیمه نهایی مغلوب دنیس کودلا از آلمان شد و به دیدار رده بندی راه یافت.

پیش از این نیز دو مدال برنز در اوزان ۷۱ و ۷۵ کیلوگرم توسط محمد علی گرایی و سعید عبدولی برای تیم ملی ایران کسب شد.

رقابتهای چهار وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ظهر فردا سه شنبه برگزار می شود.

.

منبع :

حسین نوری هم به مدال رسید/ هت تریک کشتی فرنگی ایران در مدال برنز گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات