سوانح جاده ای در ساوه و زرندیه یک کشته و ۷ مجروح برجای گذاشت - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سوانح جاده ای در ساوه و زرندیه یک کشته و ۷ مجروح برجای گذاشت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سوانح جاده ای در ساوه و زرندیه یک کشته و ۷ مجروح برجای گذاشت

ساوه- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر وقوع چهار سانحه رانندگی در محورهای ساوه و زرندیه، یک نفر در دم جان باخت و هفت نفر نیز مصدوم شدند.

نعمت الله عزیزی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در نخستین حادثه که بامداد دوشنبه به وقوع پیوست، بر اثر واژگونی خودروی تویوتا در کیلومتر ۴۰ اتوبان ساوه-همدان، چهار مصدوم برجای ماند که توسط نیروهای اورژانس غرق آباد و سیلیجرد به بیمارستان مدرس ساوه منتقل شدند.

به گزارش آکاایران رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: در دومین سانحه روز دوشنبه، برخورد یک خودرو و موتورسیکلت در جاده نورعلی بیگ، یک مصدوم در پی داشت که پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی به بیمارستان مدرس ساوه منتقل شد.

عزیزی ادامه داد: طی روز جاری همچنین یک حادثه منجر به تلفات در ساوه به ثبت رسید که طی آن یک خودروی نیسان با یک عابر در اتوبان ساوه - همدان برخورد کرد و عابر در دم جان سپرد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه اضافه کرد: حادثه چهارم روز جاری واژگونی یک دستگاه پیکان وانت در محور ساوه - بویین زهرا و در محدوده شهرستان زرندیه بود که دو مصدوم برجای گذاشت و مجروحان توسط نیروهای اورژانس زرندیه و امانیه، پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی، به بیمارستان  شهید مدرس ساوه انتقال یافتند.

.

منبع :

سوانح جاده ای در ساوه و زرندیه یک کشته و ۷ مجروح برجای گذاشت گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات