۴۵۰ میلیون ریال به کانون های مساجد دشتی اختصاص یافت - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۴۵۰ میلیون ریال به کانون های مساجد دشتی اختصاص یافت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

۴۵۰ میلیون ریال به کانون های مساجد دشتی اختصاص یافت

آکاایران: ۴۵۰ میلیون ریال به کانون های مساجد دشتی اختصاص یافت

دشتی- سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: امسال با عنایت فرماندار شهرستان مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال جهت تجهیز کانون های فرهنگی و هنری مساجد در کمیته برنامه ریزی مصوب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید زارعی عصر دوشنبه در دیدار با مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد دشتی اظهار داشت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد با انجام برنامه های متنوع فرهنگی و دینی باعث پیوند معنوی نسل جوان با مساجد شده اند.

به گزارش آکاایران وی افزود: واگذاری مسوولیت های کوچک تا بالاترین مسئولیت های مساجد به جوانان مسجد باعث تربیت مدیران مسجد محور در آینده خواهد شد.

زارعی اضافه کرد: هدف اصلی کانون های مساجد مبارزه با تهاجم فرهنگی و احیاء کارکردهای تبلیغی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مساجد است و عمران معنوی مساجد با کارهای فرهنگی و تبلیغاتی توام است.

وی ادامه داد: امسال با حمایت فرمانداری دشتی در کمیته برنامه ریزی شهرستان مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال برای تجهیز کانون ها اختصاص داد.

زارعی تصریح کرد: با توجه به محدودیت منابع کانون های فعال و صاحب رتبه در جشنواره لحظه های آسمانی سال گذشته  مورد تقدیر و حمایت قرار گرفتند.

.

منبع :

۴۵۰ میلیون ریال به کانون های مساجد دشتی اختصاص یافت گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات