.

برد حق تیم فجر سپاسی است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برد حق تیم فجر سپاسی است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: برد حق تیم فجر سپاسی است

شیراز _ سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی گفت: گرفتن نتیجه حق تیم فجر است اما در شرایط کنونی زمین حافظیه موقعیت های زیادی را از دست می دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر کلانتری شامگاه دوشنبه پس از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی و قشقایی در جمع خبرنگاران تاکید کرد: شرایط جام حذفی یک شکل است و با هر تیمی که بازی کنی همه به دنبال گل هستند از دقیقه ۱ تا ۱۲۰ حمله کردیم اما موفق نبودیم.

به گزارش آکاایران وی ادامه داد: متاسفانه موقعیت ها گل نشد در زمین حافظیه با این وضعیت تیم ما روی زمین بازی کردند و ما باید خودمان را با زمین هماهنگ کنیم.

سرمربی فجر سپاسی تصریح کرد: بازی فاقد حاشیه و جان دار بود اما سوت های داور به گونه ای دیگر بود و باعث تعجب شد اما بازیکنان مزد زحمت ها را دیدند.

کلانتری با بیان اینکه در این زمین نمی شود توانایی واقعی را نشان داد، گفت: منتظر آماده شدن ورزشگاه پارس هستیم تا بازی واقعی ببینیم فرواردهای با تجربه داریم اما بازهم احتیاج به کار است تا موقعیت اول به گل تبدیل شود.

وی یادآور شد: بازی با ماشین سازی ۸ موقعیت خوب داشتیم اما نتیجه واگذار شد بنابر این باید بیش از گذشته تمرین کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با تک گل وقت اضافه دوم تیم قشقایی را از جام حذفی حذف کرد.

.

منبع :

برد حق تیم فجر سپاسی است گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
تبلیغات