۲۶ طرح طی هفته دولت در گلپایگان بهره برداری می شود - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۲۶ طرح طی هفته دولت در گلپایگان بهره برداری می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ۲۶ طرح طی هفته دولت در گلپایگان بهره برداری می شود

گلپایگان - فرماندار گلپایگان گفت: طی برنامه های هفته دولت، ۲۶ طرح عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مربوط به دستگاه های اجرایی بهره برداری می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فراست عصر دوشنبه، در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت که به منظور برنامه ریزی هفته دولت و گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان با حضور مسئولین دستگاه های ذیربط صورت گرفت، با بیان اینکه برنامه های هفته دولت از دوم شهریور با مراسم ها و آیین های خاص طبق سنوات سال های گذشته برگزار خواهد شد، اظهار داشت: همچنین طی هفته گرامیداشت دولت پروژه های قابل بهره برداری دستگاه های اداری و نهادی شهرستان با حضور مسئولین افتتاح خواهد شد.

به گزارش آکاایران وی افزود: برگزاری برنامه های هفته دولت به منظور تجلیل از شهیدان خدمتگزار به ویژه رئیس جمهور شهید رجایی و نخست وزیر محبوب باهنر که با کوله باری از فضیلت به لقاءا... رسیدند، پاسداشتی است از خدمات عزیزانی که خون گرانبهای خود را در جهت اسلام و انقلاب نثار کردند.

فرماندار گلپایگان با اشاره به اینکه طی برنامه های هفته دولت برگزاری جلسه شورای اداری در گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهدای گرانقدر همراه با زیارت عاشورا برگزار خواهد شد، گفت: همچنین طی این هفته حضور مسئولان ادارات و نهادها در نماز جمعه و سخنرانی فرماندار در آن، ارائه خدمات بهداشتی - درمانی در سطح مناطق محروم شهرستان، دیدار با خانواده شهدای معظم کارمند و نهادها، افتتاح پروژه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان، مراسم ویژه بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر و شهادت امام محمدباقر (ع)، بازدید از بازسازی قبور مطهر شهدا و یکپارچه سازی اراضی کشاورزی روستایی را خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: طی برنامه های هفته دولت، ۲۶ طرح و پروژه های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مربوط به دستگاه های اجرایی برق، بهزیستی، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری و کلنگ زنی یک طرح مربوط به اداره آب و فاضلاب روستایی بهره برداری می شود.

.

منبع :

۲۶ طرح طی هفته دولت در گلپایگان بهره برداری می شود گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات