سند درمان کشور شهریورماه ابلاغ می شود/کمبود ۷۰ هزار تخت در کشور - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سند درمان کشور شهریورماه ابلاغ می شود/کمبود ۷۰ هزار تخت در کشور ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سند درمان کشور شهریورماه ابلاغ می شود/کمبود ۷۰ هزار تخت در کشور

آکاایران: سند درمان کشور شهریورماه ابلاغ می شود/کمبود ۷۰ هزار تخت در کشور

اصفهان - وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: سند درمان کشور شهریورماه ابلاغ می شود و بر اساس این سند همه نیازهای کشور در حوزه درمانی در بخش دولتی و خصوصی احصا شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن قاضی زاده هاشمی عصر دوشنبه در آئین افتتاحیه فاز اول شهرک سلامت اصفهان ضمن تسلیت شهادت امام جواد (ع)  و تبریک به مردم اصفهان به دلیل بهره برداری از این پروژه با اشاره به اینکه شهرک سلامت پروژه ای در سطح ملی است، اظهار داشت: این پروژه از پروژه های شاخص حوزه بهداشت و درمان کشور است. 

به گزارش آکاایران وی در ادامه با اشاره به اینکه نه فقط در اصفهان بلکه در همه شهرهای کشور با کمبود تخت بیمارستانی مواجه هستیم، اضافه کرد: البته در دولت یازدهم تلاش های زیادی برای تامین مایحتاج داشتیم اما تا حد مطلوب فاصله زیادی را داریم. 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه طی دو هفته آینده در استان اصفهان دو بیمارستان نوین بهره برداری می شود، ابراز داشت: چنانچه بخواهیم در حوزه جذب توریسم درمانی فعالیت داشته باشیم باید تلاش مضاعف داشته باشیم.

.

منبع :

سند درمان کشور شهریورماه ابلاغ می شود/کمبود ۷۰ هزار تخت در کشور گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات