دعوت از سفرای خارجی برای حضور در نمایشگاه صنعتی البرز - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دعوت از سفرای خارجی برای حضور در نمایشگاه صنعتی البرز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دعوت از سفرای خارجی برای حضور در نمایشگاه صنعتی البرز

کرج – استاندار البرز به دعوت از سفرای خارجی و رایزن های اقتصادی برای حضور در نمایشگاه صنعتی استان اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حمید طهائی عصر یکشنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه توانمندی تولیدی و صنعتی صنایع کوچک و متوسط استان، اظهار کرد: معرفی کالاهای تولیدی، صنفی، صنعتی کوچک و متوسط در این حوزه می تواند به روند بازاریابی کشوری و منطقه ای کمک کند.

به گزارش آکاایران طهائی با اشاره به اینکه شرایط برای بازدید رایزن های اقتصادی، سفرای کشورها و مهمانان خارجی از این نمایشگاه فراهم شده است، افزود: این زمینه خوبی برای مبادله کالا میان ایران و سایر کشورها خواهد بود.

وی آشنایی با قوانین و مقررات صادراتی و استانداردهای کشورهای مختلف فرصتی مناسب دانست و گفت: تولید کالاها باهدف بازار مصرف داخل و خارج انجام می شود بر این اساس نیاز بازارهای خارجی موضوع مهمی است که باید به آن توجه شود.

استاندار البرز با تأکید بر اینکه ۱۳۰ واحد تولیدی موجود در این نمایشگاه بخشی قابل توجهی از کالاهای موردنیاز استان و کشور را تولید می کنند، گفت: امید است واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این نمایشگاه از فرصت به دست آمده برای معرفی محصولات خود استفاده کنند.

در ادامه این مراسم معاون امور اقتصادی استانداری البرز با اشاره به استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی کشور در استان البرز، گفت: تولیدات واحدهای صنعتی در این استان بیشتر صادرات محور است.

عباداله کامکار با تأکید بر اینکه این نمایشگاه در راستای رونق هرچه بیشتر صادرات صورت گرفته است، گفت: دعوت از رایزن های اقتصادی از اهمیت بالایی برخوردار است که موردتوجه قرارگرفته است.

وی با اشاره به اینکه رایزن های اقتصادی کشورهای مختلف در این نمایشگاه گرد هم آمده اند، گفت: با افزایش ظرفیت تولید واحدهای تولیدی و صنعتی، علاوه بر صادرات، اشتغال زایی موردنظر نیز ایجاد می شود.

.

منبع :

دعوت از سفرای خارجی برای حضور در نمایشگاه صنعتی البرز گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات