محمد جمشیدی پس از غلبه بر کره جنوبی:هنوز مسابقات تمام نشده است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد محمد جمشیدی پس از غلبه بر کره جنوبی:هنوز مسابقات تمام نشده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: محمد جمشیدی پس از غلبه بر کره جنوبی:هنوز مسابقات تمام نشده است

ملی پوش بسکتبال با اشاره به جریان دیدار با کره جنوبی که در نهایت منجر به صعود به فینال شد، گفت: مسابقات تمام نشده و باید به فکر استرالیا باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، محمد جمشیدی در نشست خبری پس از دیدار با کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی کاپ آسیا اظهار کرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم اما در کوارتر دوم و سوم تمرکزی در دفاع نداشتیم و کره نیز با اختلاف امتیاز ایجاد شده تمام توانش را روی شوت گذاشت. شوت های آنها وارد سبد می شد و اختلاف امتیاز کاهش یافت کرد.

به گزارش آکاایران ‏وی ادامه داد: بازی واقعا دشوار بود و ما از کوارتر چهارم به خودمان آمدیم و تواسنتیم برنده شویم. تمام بازیکنان خوب بودند و اوشین و سجاد هم که به تیم اضافه شدند خیلی خوب شدیم و به برتری رسیدیم.

جمشیدی درباره دیدار با استرالیا نیز گفت: بازی سختی است اما تورنمنت برای ما تمام نشده و باید در دیدار فردا هم با قدرت وارد میدان شویم. تمام تلاشمان را می کنیم تا در این دیدار هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

.

منبع :

محمد جمشیدی پس از غلبه بر کره جنوبی:هنوز مسابقات تمام نشده است گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات