از اعتماد دوباره رئیس جمهور تشکر می کنم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد از اعتماد دوباره رئیس جمهور تشکر می کنم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: از اعتماد دوباره رئیس جمهور تشکر می کنم

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: از اعتماد دوباره رئیس جمهور برای سپردن وزارت ورزش و جوانان به بنده تشکر می کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم برای تصدی وزارت ورزش و جوانان در آغاز ارائه برنامه های خود با اشاره به انتخابات اخیر ریاست جمهوری گفت: حضور گسترده مردم موجی از شور، ایمان و وفاداری ملت را نسبت به دولت به راه انداخت.

به گزارش آکاایران وی با تشکر از ریاست جمهوری که برای بار دوم به وی جهت تصدی وزارت ورزش اعتماد کرده است، خاطرنشان کرد: از تمام نمایندگان ملت که طی ۱۰ روز گذشته نظرات کارشناسی خود را نسبت به گزینه های پیشنهادی دولت دوازدهم ارائه کرده و برنامه های آن را مورد بررسی قرار داده، تشکر کرده و به آنها خسته نباشید می گویم. همچنین از کسانی که برای حمایت از بنده ثبت نام کردند، تشکر می کنم.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با اشاره به سوابق مدیریتی خود در عرصه های مختلف طی سال های بعد از انقلاب اسلامی گفت: با عنایت به اهمیت جایگاه جوانان در فرآیند کشور، اجازه می خواهم عرایض خود را در این حوزه آغاز کنم.

ادامه دارد...

.

منبع :

از اعتماد دوباره رئیس جمهور تشکر می کنم گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات