شبکه فرسوده انتقال آب آشامیدنی شهر زنجان اصلاح و نوسازی می شود - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شبکه فرسوده انتقال آب آشامیدنی شهر زنجان اصلاح و نوسازی می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شبکه فرسوده انتقال آب آشامیدنی شهر زنجان اصلاح و نوسازی می شود

زنجان-مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری زنجان گفت: شبکه فرسوده انتقال آب آشامیدنی شهر زنجان اصلاح و نوسازی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، داوود رستمخانی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران، گفت: طی سال جاری، سه کیلومتر از شبکه فرسوده انتقال آب آشامیدنی شهر زنجان اصلاح و نوسازی می شود.

به گزارش آکاایران وی اظهار کرد:  ۱.۵ کیلومتر از برنامه اصلاح شبکه فرسوده انتقال آب آشامیدنی در اطراف بازار قرار دارد که عملیات اجرایی آن آغاز شده و  ۱.۵ کیلومتر دیگر از این شبکه در سکونت گاه های غیر رسمی و بافت فرسوده شهر قرار دارد که عملیات اجرایی ۵۰۰ متر آن از منطقه اسلام آباد آغاز شده است.

رستمخانی اظهار کرد: هم اکنون ۴۰ تا ۵۰ درصد از شبکه انتقال آب آشامیدنی شهر زنجان فرسوده است و نیاز به اصلاح و بازسازی دارد.

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری زنجان گفت: مجموع شبکه انتقال آب آشامیدنی این شهر به یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر می رسد و هماهنگی های لازم برای اصلاح شبکه با شهرداری و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انجام شده است.

رستمخانی ادامه داد: برای جلوگیری از تخریب مجدد معابر عمومی در مناطق مورد نظر، برنامه دیگر شرکت های خدمات رسان استعلام شده است.

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری زنجان گفت: متناسب با تامین اعتبار، سطح اصلاح شبکه آب شرب شهری گسترش خواهد یافت و فرسوده بودن شبکه انتقال آب آشامیدنی منجر به هدر رفتن این مایع حیاتی با ترکیدگی لوله ها یا نشت آب از آنها می شود.

.

منبع :

شبکه فرسوده انتقال آب آشامیدنی شهر زنجان اصلاح و نوسازی می شود گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری مهر سایت آکاایران
تبلیغات